Wyniki Gimnazjady LA

Hrubieszów

Poniżej szczegółowy komunikat z rozegranych w dniu 30 kwietnia na stadionie HOSiR zawodów ligi lekkoatletycznej w kategorii szkół gimnazjalnych.

Reklamy

W dniu 30.04.2009 r. na stadionie HOSiR przeprowadzono zawody ligi lekkoatletycznej w kategorii szkół gimnazjalnych. Reprezentacje dziewcząt wystawiły cztery gimnazja, reprezentacje chłopców wystawiło 6 szkół gimnazjalnych.

KOMUNIKAT SZCZEGÓŁOWY
Z LIGII LEKKOATLETYCZNEJ – GIMNAZJADA
HRUBIESZÓW – 30.04.2009 R.

***

D Z I E W C Z Ę T A

100 m
1.Kolenda Katarzyna – 93 G 3 H-ów 14,00 pkt 106 2.Wójcicka Dorota – 95 G 1 H-ów 14,62 pkt 88
Sala Joanna – 93 ZS Nr 2 H-ów 14,62 pkt 88 4.Nosko Katarzyna – 94 G 3 H-ów 14,65 pkt 87
5.Kondratiuk Edyta – 94 ZS Nr 2 H-ów 15,14 pkt 76
6.Maślanka Aleksandra – 93 G 1 H-ów 15,33 pkt 72
7.Jabłońska Magda – 94 G 2 H-w 15,54 pkt 67
8.Czyrw Monika – 94 G 2 H-ów 15,57 pkt 66
9.Kosidło Paulina – 94 ZS Nr 2 H-ów 15,63 pkt 65
10.Senkowska Joanna – 93 G 1 H-ów 15,72 pkt 62
11.Boniewska Martyna – 94 G 2 H-ów 15,82 pkt 60

300 m
1.Kasprowicz Karolina – 93 ZS Nr 2 H-ów 47,99 pkt 96
2.Wójcicka Marta – 95 G 1 H-ów 48,89 pkt 92
3.Borek Anna – 94 G 2 H-ów 49,13 pkt 91
4.Ciesielczuk Anita – 94 G 3 H-ów 51,22 pkt 80
5.Pakos Angelika – 93 ZS Nr 2 H-ów 51,53 pkt 79
6.Mielniczuk Magda – 94 ZS Nr 2 H-ów 51,89 pkt 77
7.Zacharczuk Dominika – 94 G 2 H-ów 54,87 pkt 62
8.Momot Dominika – 95 G 1 H-ów 55,37 pkt 59
9.Szczepańska Paulina – 95 G 2 H-ów 57,03 pkt 52
10.Kurowska Kinga – 95 G 1 H-ów 57,06 pkt 52

600 m
1.Hojda Maja – 93 G 2 H-ów 1:48,60 pkt 99
2.Grabowska Katarzyna – 94 G 2 H-ów 2:01,46 pkt 72
3.Gac Anita – 93 G 1 H-ów 2:03,61 pkt 68
4.Czajka Magdalena – 93 G 1 H-ów 2:06,17 pkt 63
5.Pawlos Wiktoria – 94 ZS Nr 2 H-ów 2:07,14 pkt 61
6.Olszańska Kamila – 94 G 3 H-ów 2:08,01 pkt 60
7.Chrząstek Alicja – 94 G 3 H-ów 2:10,57 pkt 55
8.Blacha Izabela – 93 ZS Nr 2 H-ów 2:12,15 pkt 52
9.Bielecka Małgorzata – 93 G 2 H-ów 2:15,11 pkt 47
10.Kuźmińska Natalia – 93 G 2 H-ów 2:18,14 PK
11.Rapa Paulina – 93 G 2 H-ów 2:19,75 PK

wzwyż
1.Wiśniewska Katarzyna – 95 G 3 H-ów 135 pkt 84
2.Denis Dorota – 94 ZS Nr 2 H-ów 130 pkt 73
3.Borsukiewicz Wioleta – 93 G 2 H-ów 125 pkt 63
Brzozowska Beata – 93 G 2 H-ów 125 pkt 63
5.Koniec Klaudia – 94 G 1 H-ów 120 pkt 53
Olejarz Dominika – 93 G 3 H-ów 120 pkt 53
Radomska Marta – 93 G 2 H-ów 120 pkt 53
Stronkowska Anna – 93 ZS Nr 2 H-ów 120 pkt 53

w dal
1.Kicun Dorota – 94 ZS Nr 2 H-ów 4,07 pkt 58
2.Szkalej Maja – 93 G 3 H-ów 3,92 pkt 51
3.Chmarzyńska Maja – 93 ZS Nr 2 H-ów 3,88 pkt 50
4.Bielecka Anna – 94 G 1 H-ów 3,64 pkt 42
5.Antosiewicz Dominika – 93 G 1 H-ów 3,36 pkt 33

oszczep
1.Kaczmarska Marta – 94 G 3 H-ów 21,20 pkt 49
2.Pukaluk Maja – 94 G 2 H-ów 14,50 PK

kula /3 kg/
1.Czerwieniec Izabela – 94 ZS Nr 2 H-ów 8,91 pkt 111 2.Kołodziej Angelina – 93 G 2 H-ów 8,50 pkt 99 3.Doroszczuk Magda – 93 G 2 H-ów 8,33 pkt 94
4.Głowacz Karolina – 94 G 3 H-ów 8,32 pkt 93
5.Borkowska Karolina – 93 ZS Nr 2 H-ów 8,19 pkt 89
6.Pochylczuk Milena – 93 G 2 H-ów 7,95 pkt 81
7.Senderek Sylwia – 93 ZS Nr 2 H-ów 7,65 pkt 71
8.Gałka Karolina – 93 G 3 H-ów 7,55 pkt 68
9.Dżygało Sylwia – 93 G 1 H-ów 7,53 pkt 67
10.Herda Joanna – 93 G 1 H-ów 7,21 pkt 56
11.Karaś Diana – 94 G 1 H-ów 6,87 pkt 47
12.Pirogowicz Karolina – 93 G 2 H-ów 7,79 PK

sztafeta 4 x 100 m
1.Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów 58,43 pkt 74 /Wójcicka D, Wójcicka M, Maślanka A, Senkowska J./
2.Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów 58,73 pkt 72
/Ciesielczuk, Wiśniewska, Nosko, Kolenda/
3.Gimnazjum ZS Nr 2 Hrubieszów 59,17 pkt 70
/Kasprowicz, Sala, Mielniczuk, Kondratiuk/
4.Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów 1:00,19 pkt 59
/Boniewska M, Czyrw M, Borek A, Hojda M./

***

C H Ł O P C Y

100 m
1.Szumski Bartłomiej – 94 G 3 H-ów 12,16 pkt 116
2.Gałan Marcin – 94 G 3 H-ów 12,61 97
3.Kozłowski Szymon – 93 ZS Horodło 12,62 97
4.Emerla Adrian – 93 G 2 H-ów 12,90 88
5.Pietrycki Sebastian – 93 G Dołhobyczów 12,98 86
6.Jóźwiak Kamil – 94 ZS Horodło 13,10 83
7.Palonka Arkadiusz – 94 G 2 H-ów 13,15 82
8.Pędzik Mateusz – 95 G 1 H-ów 13,17 81 9.Czarnecki Grzegorz – 95 ZS Nr 2 H-ów 13,22 80 10.Fulara Kamil – 93 G 2 H-ów 13,39 76 11.Przepiórka Krzysztof – 97 G 1 H-ów 13,45 74
12.Adamczuk Mateusz – 94 G Dołhobyczów 13,51 73 13.Bida Sebastian – 93 G 1 H-ów 13,59 71
14.Adamkiewicz Bartłomiej – 93 ZS Nr 2 H-ów 13,76 66
15.Zieliński Łukasz – 93 ZS Nr 2 H-ów 13,84 64
16.Bożek Dominik – 93 G Dołhobyczów 13,95 61
17.Wyżyn Daniel – 94 G 3 H-ów 12,79 PK
18.Skiba Adrian – 93 Dołhobyczów 13,01 PK

300 m
1.Bakalarczuk Marcin – 94 G 3 H-ów 39,88 pkt 122
2.Guluk Marek – 93 ZS Nr 2 H-ów 40,95 102
3.Mosek Paweł – 93 G 1 H-ów 41,40 99
4.Pańko Przemysław – 93 ZS Horodło 42,15 94
5.Mielniczuk Jakub – 95 ZS Nr 2 H-ów 42,18 94
6.Janicki Bartłomiej – 94 G 3 H-ów 42,21 93
7.Malec Mateusz – 95 G 3 H-ów 42,97 89
8.Gajewski Wojciech – 94 ZS Horodło 43,72 86
9.Smal Maciej – 93 G 2 H-ów 44,47 82
10.Kozik Michał – 93 G 1 H-ów 45,36 78
11.Szędrak Adrian – 95 ZS Nr 2 H-ów 45,66 76
12.Kamiński Adrian – 94 G 2 H-ów 45,90 75
13.Hraciuk Mateusz – 94 G 2 H-ów 46,39 73
14.Malicki Sławomir – 94 ZS Horodło 47,13 69
15.Łaba Hubert – 94 G Dołhobyczów 47,44 67
16.Gałan Mateusz – 94 ZS Nr 2 H-ów 46,33 PK
17.Nowicki Kamil – 92 ZS 3 H-ów 39,68 PK

1000 m
1.Szostak Paweł – 94 G 3 H-ów 2:50,97 pkt 120
2.Kowalski Grzegorz – 94 G 3 H-ów 3:00,83 95
3.Bobczuk Maciej – 93 ZS Nr 2 H-ów 3:02,64 92
4.Łopocki Szymon – 94 G 1 H-ów 3:04,055 pkt 88
5.Zacharczuk Albin – 93 G 2 H-ów 3:08,59 82
6.Zieliński Emil – 93 ZS Horodło 3:12,82 75
7.Woźniak Rafał – 94 G 2 H-ów 3:14,95 71
8.Załuski Kamil – 93 ZS Horodło 3:15,69 70
9.Kryszczuk Tomasz – 94 ZS Nr 2 H-ów 3:20,99 64
10.Gruszczyński Mateusz – 94 ZS Horodło 3:26,50 57
11.Pysz Sylwester – 93 G Dołhobyczów 3:34,55 47
12.Klain Piotr – 95 G 1 H-ów 3:47,77 31

wzwyż
1.Grzyb Bartłomiej – 95 G 3 H-ów 175 pkt 126
2.Chachler Mateusz – 95 G 3 H-ów 160 91
Popławski Szymon – 94 G 3 H-ów 160 91 4.Martyniuk Michał – 95 ZS Nr 2 H-ów 150 75
Kapkin Jarosław – 94 G 2 H-ów 150 75
6. Antonowicz Patryk – 95 G 1 H-ów 140 60 Błazik Kamil – 93 G 1 H-ów 140 60
Furman Mateusz – 93 ZS Nr 2 H-ów 140 60
Olucha Michał – 93 ZS Horodło 140 60 Sajdłowski Wojciech – 94 ZS Horodło 140 60 Góra Karol – 93 G 1 H-ów 140 60

w dal
1.Giergiel Paweł – 93 ZS Nr 2 H-ów 5,42 pkt 87
2.Wyżyn Daniel – 95 G 3 H-ów 5,40 87
3.Olszak Krzysztof – 93 ZS Nr 2 H-ów 5,32 83
4.Bogucki Mateusz – 93 ZS Horodło 5,24 80
5.Kosa Ernest – 93 G Dołhobyczów 5,08 75
6.Simbiga Michał – 93 ZS Horodło 5,03 73
7.Żygawskli Jakub – 95 G 3 H-ów 4,98 71 8.Makieła Baltazar – 93 G 2 H-ów 4,97 71
9.Jeżyna Maciej – 93 ZS Horodło 4,96 71
10.Harapiuk Sylwester – 93 G 1 H-ów 4,86 67
11.Malon Mateusz – 95 G 3 H-ów 4,77 64
12.Bojarczuk Partyk – 94 G 1 H-ów 3,97 38
13.Nowicki Kamil – 92 ZS 3 H-ów 5,36 PK

kula 5 kg
1.Nowosad Maciej – 94 G 3 H-ów 12,71 pkt 132
2.Skorupski Damian – 93 ZS Nr 2 H-ów 11,43 110
3.Dudziec Kamil – 93 G 1 H-ów 10,68 102
4.Skiba Adrian – 93 G Dołhobyczów 10,41 99 5.Brzoza Kamil – 93 ZS NR 2 H-ów 10,14 89 6.Gołębiowski Adrian – 94 ZS Horodło 9,95 84
7.Węziński Patryk – 93 G Dołhobyczów 9,83 pkt 80
8.Antoniuk Arkadiusz – 93 G Dołhobyczów 9,67 78
9.Staszczuk Kacper – 94 G 2 H-ów 9,55 74
10.Harasymiuk Sebastian – 93 G 1 H-ów 9,31 69
11.Żuraw Krzysztof – 93 G 2 H-ów 9,21 67
12.Pędrak Tomasz – 94 ZS Horodło 8,63 56

oszczep 600 g
1.Sidorowicz Paweł – 93 G 2 H-ów 44,40 pkt 134
2.Malinowski Mateusz – 93 G Dołhobyczów 41,80 122
3.Kiszczyński Dawid – 93 G Dołhobyczów 38,71 109
4.Zieliński Bogdan – 93 G Dołhobyczów 37,38 103
5.Niedobit Kamil – 94 G 2 H-ów 36,70 100
6.Kłak Mateusz – 94 G 3 H-ów 34,00 84

sztafeta 4 x 100 m
1.Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów 48,01 pkt 151
/Gałan, Szumski, Chachler, Grzyb/
2.ZS Horodło 52,18 pkt 98
/Jóźwiak, Kozłowski, Jeżyna, Pańko/
3.ZS Nr 2 Hrubieszów 52,65 pkt 93
/Czarnecki, Giergiel, Gałan, Olszak/
4.Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów 53,00 pkt 89
/Kapkin, Fulara, Sidorowicz, Mielniczuk/
5.Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów 53,26 pkt 87
/Pędzik, Mosek, Przepiórka, Kozik/
6.Gimnazjum Dołhobyczów 53,29 pkt 87
/Skiba, Kosa, Bożek, Pietrycki/

***

Komunikat sporządzono na podstawie protokołów sędziowskich.

Po weryfikacji wyników zmieniła się kolejność w grupie chłopców, gdzie kolejność kształtuje się następująco:

Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów 1323 pkt
Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów 1051 pkt
Gimnazjum Dołhobyczów 1039 pkt
Gimnazjum Publiczne przy ZS Nr 2 H-ów 1026 pkt
Gimnazjum Horodło 980 pkt
Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów 913 pkt

Końcowa kolejność wśród dziewcząt przedstawia się następująco:

I miejsce – Gimnazjum Publiczne przy ZS Nr 2 w Hrubieszowie – 1013 pkt
II miejsce – Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie 917 pkt
III miejsce – Gimnazjum Nr 2 w Hrubieszowie 901 pkt
IV miejsce – Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie 825 pkt

Organizator – HOSiR

zobacz zdjęcia >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009