26 maja 2024

Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku

W piątek 10 czerwca w Zamościu odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Powiat hrubieszowski reprezentowały w nim: drużyna z Zespołu Szkół w Kryłowie „FRUKTOLINKI” wśród dziewcząt i drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie wśród chłopców.

” – Bardzo się cieszymy, że mogliśmy uczestniczyć w Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” – powiedział opiekun drużyny Trójki po zawodach. – Podczas rozgrywek panowała wspaniała atmosfera, zawodnicy mieli okazję do wykazania się swoimi umiejętnościami. Organizatorzy docenili każdą drużynę – wszyscy zawodnicy biorący udział w Turnieju otrzymali pamiątkowe medale i czapeczki na głowę. Rozdawano również paczki z żywnością – były słodkie bułeczki, jabłka, batoniki, banany, soczki owocowe, woda gazowana oraz płatki śniadaniowe. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze raz wystąpimy na tak wspaniale zorganizowanym Turnieju Piłki Nożnej.”

Szkołę Podstawową nr 3 w Hrubieszowie reprezentowali:

Blicharz Michał
Paradowski Michał
Wanarski Kacper
Pietrusiewicz Filip
Szymański Jakub
Fila Arkadiusz
Kowalski Kordian
Capiuk Paweł
Kaspruk Kacper
Torbicz Damian
Stępień Adam
Janicki Mateusz

Opiekun – Tomasz Lenard

Zawodnikami ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie opiekowali się również rodzice: Pan Jarosław Janicki oraz Pani Edyta Wanarska.

***

Foto: T. Lenard