Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku – turniej powiatowy

15 i 16 maja na „Orliku” przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 odbyły się Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Piłki nożnej dziewcząt i chłopców „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. To oficjalne Mistrzostwa polski w kategorii U-10.

Reklamy

 

W obu kategoriach do etapu Wojewódzkiego awans wywalczyli uczniowie z Zespołu Szkól Miejskich nr 1 w Hrubieszowie. Turniej odbedzie się 6 czerwca w Zamościu

 

W kategorii dziewcząt startowały następujące drużyny:
Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie (opiekun Edyta Kucharska)
Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie (opiekun Tomasz Lenard)
Szkoła Podstawowa w Moniatyczach (opiekun Anna Łazorczyk)
Zespół Szkół w Kryłowie (opiekun Agnieszka Kłoda)

Grano systemem „każdy z każdym”

 

Wyniki poszczególnych meczy:
ZSM nr 1 – ZSM nr 3 6:0
SP Moniatycze – ZS Kryłów 0:1
ZSM nr 1 – ZS Kryłów 1:0
ZSM nr 3 – SP Moniatycze 0:3
ZSM nr 1 – SP Moniatycze 2:2
ZSM nr 3 – ZS Kryłów 0:1

 

Kolejność końcowa
1. ZSM nr 1 7 pkt bramki 9:2
2. ZS Kryłów 6 pkt bramki 2:1
3. SP Moniatycze 4 pkt bramki 5:3
4. ZSM nr 3 0 pkt bramki 0:10

 

ZSM nr 1 reprezenowały:
Julia Naja
Amelia Kordyjak
Oliwia Radelczuk
Aleksandra Gietka
Angelika Dziedzic
Natalia Jankowska
Martyna Hrycuniak
Marcela Greszeta
Aleksandra Tomicka
Iga Stasiuk

ZS Kryłów reprezentowały:
Aleksandra Markowiec
Katarzyna Kruk
Maria Gontarz
Weronika Gontarz
Weronika Puzio
Kinga Mikulska
Diana Tracz

SP Moniatycze:
Wiktoria Skoczylas
Kamila Drozda
Daria Chmielewska
Emilia Drozda
Wiktoria Kozyra
Amelia Marciszyn
Paulina Drozda
Emilia Brzeska
Amelia Owsik
Kinga Berlicka

ZSM nr 3 reprezentowały:
Klaudia Kowalczuk
Oliwia Mołczon
Julia Sacharczuk
Anna Szymańska
Rozalia Wójtowicz
Agata Bednarz
Wiktoria Buczko
Wiktoria Chachler
Aleksandra Domańska
Julia Kowalczuk
Zuzanna Olszak
Ewa Romaniszyn
Katarzyna Tokarczuk

W kategorii chłopców startowały następujące drużyny:
Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie (opiekun Jacek Giergiel)
Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie (opiekun Tomasz Lenard)
Szkoła Podstawowa w Moniatyczach (opiekun Anna Łazorczyk)
Szkoła Podstawowa w Malicach (opiekun Krystyna Kwiecińska)
Szkoła Podstawowa w Wiszniowie (opiekun Czesława Nowosad)

Grano systemem „każdy z każdym”

 

Wyniki poszczególnych meczy:
ZSM nr 1 – SP Moniatycze 6:0
ZSM nr 3 – SP Wiszniów 3:0
ZSM nr 3 – SP Moniatycze 4:0
SP Wisznów – SP Malice 3:0
ZSM nr 3 – SP Malice 3:1
ZSM nr 1 – SP Wiszniów 3:1
SP Moniatycze – SP Malice 1:1
ZSM nr 1 – ZSM nr 3 1:0
SP Moniatycze – SP Wiszniów 0:1
SP Malice – ZSM nr 1 0:7

 

Kolejność końcowa
1. ZSM nr 1 12 pkt bramki 17:1
2. ZSM nr 3 9 pkt bramki 10:2
3. SP Wiszniów 3 pkt bramki 5:6
4. SP Moniatycze 1 pkt bramki 1:12
5. SP Malice 1 pkt bramki 2:14

 

ZSM nr 1 reprezentwali:
Marcel Bartnik
Przemysław Dziedzic
Krzysztof Block
Dominik Trych
Michał Herda
Maciej Czajkowski
Radosław Walencik
Piotr Bajer
Damian Skiba
Jakub Leśniak
Filip Burda

ZSM nr 3 reprezentowali:
Tomasz Budzyński
Michał Janicki
Mateusz Kamieniecki
Patryk Księżycki
Kacper Peczak
Sebastian Reguła
Szymon Wanarski
Antoni Zaprzała
Kacper Adamowicz
Jakub Buta
Jakub Kozik
Jakub Pierwoła
Jakub Rutkowski
Karol Wroński

SP Wiszniów reprezentowali:
Dominik Jędra
Szymon Wlaź
Sylwester Kozłowski
Rafał Łygas
Mateusz Pukaluk
Arkadiusz Sidor
Filip Wlaź
Michał Proć
Piotr Steć
Michał Wielosz

SP Moniatycze reprezentowali:
Dawid Brzeski
Kamil Urbaniak
Norbert Tokarski
Paweł Łopocki
Grzegorz Knapiński
Radosław Bitner
Jakub Sajdłowski
Marcin Kudrzycki
Kamil Wymiatał
Damian Grądzki
Jakub Luchowski
Tomasz Trubacz

SP Malice reprezentowali:
Jakub Czuj
Rafał Neczaj
Krzysztof Kidyba
Hubert Jakubiak
Miłosz Drączkowski
Arkadiusz Kochman
Michał Walczyński

 

Zawody przeprowadził Tomasz Lenard.