22 lipca 2024

Zapowiedź meczu Sparta Wożuczyn – Unia Hrubieszów

W sobotę 23 maja o godz. 17:00 w ramach XXV kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe ze Spartą Wożuczyn. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Malec, Wróbel, Lipski.

Reklamy

 

Sparta Wożuczyn zamyka ligową tabelę z dorobkiem 10 punktów. I mimo że zespół Sparty pogodził się ze spadkiem do niższej ligi, to w każdym kolejnym meczu pokazuje się z jak najlepszej strony, zawsze do końca walcząc o korzystny wynik dla siebie.

W Wożuczynie wiedzą, że to zaprocentuje w kolejnym sezonie i być może już po roku Sparta ponownie wróci do zamojskiej okręgówki. Gospodarze w meczu z Unią, będą walczyć z całych sił i to jest pewne.

Reklamy

Będą też chcieli pokazać się z dobrej strony przed własną publicznością. Nie będą kalkulować, bo to nie ma nawet najmniejszego sensu. Będą chcieli pokazać, że grając razem w jeden drużynie czerpią wielką radość z gry.


Unia Hrubieszów można powiedzieć, że jest już w nowej rzeczywistości, ale nie można drużynie Marcina Nowaka zapomnieć, że do końca sezonu pozostało jeszcze sześć kolejek. Nie można też Unii Hrubieszów w żadnym wypadku zlekceważyć sobotniego rywala.

Reklamy

Unia Hrubieszów musi grać w każdym spotkaniu konsekwentnie swoje, realizując przedmeczowe założenia taktyczne. Nie można pozwolić sobie na chwilę rozluźnienia, bo to może drogo kosztować.

Unia Hrubieszów, jako zjednoczona, scalona drużyna powinna dążyć do realizacji podstawowego celu. Cel na to spotkanie jest jeden i dobrze wszystkim znany. Unia Hrubieszów – tylko zwycięstwo.


józek