Zapowiedź meczu Unia – Lutnia

W niedzielę 9 października o godz. 15:00 w ramach 12.kolejki IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów zmierzy się z Lutnią Piszczac. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Piotr Kozłowski, Robert Brzozowski, Kamil Szczołko.

Reklamy

 

Lutnia Piszczac jak do tej pory zgromadziła na swoim koncie siedem punktów, co daje 15 miejsce w ligowej tabeli. Za Lutnią zła passa ośmiu spotkań bez zwycięstwa. Ostatnio Lutnia pokonała 2:1 beniaminka LKS Milanów. Oczywistym staje się więc fakt że drużyna gości w niedzielnym spotkaniu Hrubieszowie będzie chciała za wszelką cenę wygrać i odwrócić dla siebie niekorzystną kartę.

Unia Hrubieszów musi przede wszystkim zapomnieć o ostatnim meczu w Biłgoraju. To już historia. Teraz liczy się to, co wydarzy się na stadionie w Hrubieszowie. Unia na pewno będzie chciała pójść za ciosem i pokazać, że ostatnia wygrana nie była przypadkiem. Unia będzie chciała także wygrać przynajmniej z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że potrzebne są nam punkty, jak rybie woda. Drugi powód jest taki, że drużyna chcę odzyskać zaufanie swoich kibiców, którzy liczą, że Unia Hrubieszów grając u siebie pokaże w końcu futbol na miarę oczekiwań.

Wynik meczu Unia – Lutnia można śledzić na naszym twitterze @UH1945 orz na stronie www.lubsport.pl


józek