Znamy terminarz rozgrywek piłkarskich Klasy „A”

Zamojski Okręgowej Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze rozgrywek piłkarskich Klasy A gr. I i A gr. II ZOZPN Runda Jesień 2013 sezonu 2013/2014. W grupie II zagra Płomień/Spartan Nieledew.

Reklamy

 

Terminarz rozgrywek ligi: A KLASA ZOZPN GR II

RUNDA I „JESIEŃ 2013”

Kolejka: 1 w dniach 17-08-2013/18-08-2013 (sobota/niedziela)
1 Perła Telatyn – Pogoń 96 Łaszczówka
2 Zryw Ulhówek – Nord 98 Wysokie
3 Szumy Susiec – Graf Chodywańce
4 Potok Sitno – Szyszła Tarnoszyn
5 Ruch Machnów Nowy – Gryf Gmina Zamość
6 Płomień-Spartan Nieledew – Granica Lubycza Królewska

Kolejka: 2 w dniach 24-08-2013/25-08-2013 (sobota/niedziela)
7 Pogoń 96 Łaszczówka – Granica Lubycza Królewska
8 Gryf Gmina Zamość – Płomień-Spartan Nieledew
9 Szyszła Tarnoszyn – Ruch Machnów Nowy
10 Graf Chodywańce – Potok Sitno
11 Nord 98 Wysokie – Szumy Susiec
12 Perła Telatyn – Zryw Ulhówek

Kolejka: 3 w dniach 31-08-2013/01-09-2013 (sobota/niedziela)
13 Zryw Ulhówek – Pogoń 96 Łaszczówka
14 Szumy Susiec – Perła Telatyn
15 Potok Sitno – Nord 98 Wysokie
16 Ruch Machnów Nowy – Graf Chodywańce
17 Płomień-Spartan Nieledew – Szyszła Tarnoszyn
18 Granica Lubycza Królewska – Gryf Gmina Zamość

Kolejka: 4 w dniach 07-09-2013/08-09-2013 (sobota/niedziela)
19 Pogoń 96 Łaszczówka – Gryf Gmina Zamość
20 Szyszła Tarnoszyn – Granica Lubycza Królewska
21 Graf Chodywańce – Płomień-Spartan Nieledew
22 Nord 98 Wysokie – Ruch Machnów Nowy
23 Perła Telatyn – Potok Sitno
24 Zryw Ulhówek – Szumy Susiec

Kolejka: 5 w dniach 14-09-2013/15-09-2013 (sobota/niedziela)
25 Szumy Susiec – Pogoń 96 Łaszczówka
26 Potok Sitno – Zryw Ulhówek
27 Ruch Machnów Nowy – Perła Telatyn
28 Płomień-Spartan Nieledew – Nord 98 Wysokie
29 Granica Lubycza Królewska – Graf Chodywańce
30 Gryf Gmina Zamość – Szyszła Tarnoszyn

Kolejka: 6 w dniach 21-09-2013/22-09-2013 (sobota/niedziela)
31 Pogoń 96 Łaszczówka – Szyszła Tarnoszyn
32 Graf Chodywańce – Gryf Gmina Zamość
33 Nord 98 Wysokie – Granica Lubycza Królewska
34 Perła Telatyn – Płomień-Spartan Nieledew
35 Zryw Ulhówek – Ruch Machnów Nowy
36 Szumy Susiec – Potok Sitno

Kolejka: 7 w dniach 28-09-2013/29-09-2013 (sobota/niedziela)
37 Potok Sitno – Pogoń 96 Łaszczówka
38 Ruch Machnów Nowy – Szumy Susiec
39 Płomień-Spartan Nieledew – Zryw Ulhówek
40 Granica Lubycza Królewska – Perła Telatyn
41 Gryf Gmina Zamość – Nord 98 Wysokie
42 Szyszła Tarnoszyn – Graf Chodywańce

Kolejka: 8 w dniach 05-10-2013/06-10-2013 (sobota/niedziela)
43 Pogoń 96 Łaszczówka – Graf Chodywańce
44 Nord 98 Wysokie – Szyszła Tarnoszyn
45 Perła Telatyn – Gryf Gmina Zamość
46 Zryw Ulhówek – Granica Lubycza Królewska
47 Szumy Susiec – Płomień-Spartan Nieledew
48 Potok Sitno – Ruch Machnów Nowy

Kolejka: 9 w dniach 12-10-2013/13-10-2013 (sobota/niedziela)
49 Ruch Machnów Nowy – Pogoń 96 Łaszczówka
50 Płomień-Spartan Nieledew – Potok Sitno
51 Granica Lubycza Królewska – Szumy Susiec
52 Gryf Gmina Zamość – Zryw Ulhówek
53 Szyszła Tarnoszyn – Perła Telatyn
54 Graf Chodywańce – Nord 98 Wysokie

Kolejka: 10 w dniach 19-10-2013/20-10-2013 (sobota/niedziela)
55 Pogoń 96 Łaszczówka – Nord 98 Wysokie
56 Perła Telatyn – Graf Chodywańce
57 Zryw Ulhówek – Szyszła Tarnoszyn
58 Szumy Susiec – Gryf Gmina Zamość
59 Potok Sitno – Granica Lubycza Królewska
60 Ruch Machnów Nowy – Płomień-Spartan Nieledew

Kolejka: 11 w dniach 26-10-2013/27-10-2013 (sobota/niedziela)
61 Płomień-Spartan Nieledew – Pogoń 96 Łaszczówka
62 Granica Lubycza Królewska – Ruch Machnów Nowy
63 Gryf Gmina Zamość – Potok Sitno
64 Szyszła Tarnoszyn – Szumy Susiec
65 Graf Chodywańce – Zryw Ulhówek
66 Nord 98 Wysokie – Perła Telatyn

 

STS Gryf Gmina Zamość i GLKS Graf Chodywańce rozgrywają tylko mecze seniorów z uwagi na posiadanie innych drużyn młodzieżowych.

 

ZOZPN