25 maja 2024

13 stycznia w HDK koncert WOŚP

Hrubieszowski Dom Kultury informuje, że utworzono Sztab XVI Edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab współpracuje z Fundacją w Warszawie.

W tegorocznej akcji XVI Finału uczestniczy 60 wolontariuszy ze szkół ponadpodstawowych z miasta i powiatu hrubieszowskiego. Akcja zbiórki pieniężnej prowadzona będzie w godzinach 8:00 – 17:00 na terenie miasta i gminy Hrubieszów oraz gmin : Mircze, Werbkowice, Trzeszczany. Podczas Koncertu 13 stycznia wystąpią następujące zespoły: STRYCH, ZORBA’S BAND, NICOLAUS.

W dniu 12 stycznia w ramach współpracy na rzecz W.O.Ś.P z inicjatywy Pana Zbigniewa Krawczuka odbędzie się pierwsza akcja pod hasłem „100 TURNIEJÓW DLA JERZEGO”. Przeprowadzony zostanie turniej tenisa stołowego dla amatorów w różnych grupach wiekowych. Turniej odbędzie się w sali sportowej w Werbkowicach.

HRUBIESZOWSKI SZTAB WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZAPRASZA SPOŁECZEŃSTWO NASZEGO MIASTA DO UDZIAŁU W AKCJI XVI FINAŁU W.O.Ś.P

W dniu 13 stycznia 2008 roku w godzinach 8:00 – 17:00 35 wolontariuszy będzie zbierać datki w wytypowanych punktach w mieście „DLA DZIECI ZE SCHORZENIAMI LARYNGOLOGICZNYMI”, a o godzinie 16:00 w sali widowiskowej HDK odbędzie się KONCERT CHARYTATYWNY. W trakcie koncertu licytowane będą gadżety i plakaty W.O.Ś.P oraz plakaty filmowe.

Liczymy na Państwa hojność i udział w naszej akcji.
Hrubieszowski Sztab W.O.Ś.P

***

HRUBIESZOWSKI SZTAB W.O.Ś.P ZAPRASZA NA SPOTKANIE WOLONTARIUSZY XVI FINAŁU , OMÓWIONE ZOSTANĄ SPRAWY ORGANIZACYJNE DOTYCZĄCE AKCJI W.O.Ś.P W NASZYM MIEŚCIE W DNIU 13 STYCZNIA 2008.
SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W CZWARTEK 9 STYCZNIA 2008r. O GODZINIE 1730 W KAWIARNI HRUBIESZOWSKIEGO DOMU KULTURY.

Szef Sztabu
Jerzy Wróblewski