5 szafek rtv, które pokochano w stolicy

Jeżeli interesuje Cię moda w urządzaniu wnętrz, to powinnaś wiedzieć, co aktualnie dzieje się w salonie statystycznego Warszawiaka i na jakie szafki RTV stawiają w stolicy. Chyba nie chcesz zostać w tyle? Nie zawsze możemy otrzymać informacje z pierwszej ręki, ale my dokładnie takie mamy. Posłużymy się dziś statystykami prosto z naszego sklepu internetowego Mirjan24.

Reklamy

 

Ciekawostki ze świata szafek pod telewizor

Na co dzień ignorujemy takie temat, ponieważ nie dotyczą naszej codzienności. Dopiero gdy przychodzi moment, w którym uświadamiamy sobie, potrzebę zmiany szafki, zaczynamy orientować się w aktualnych trendach. Właśnie dlatego przyda Ci się dzisiejszy skrót ze świata mody.

Okazuje się, że mimo silnego trendu na meble skandynawskie, Polacy nadal chętnie wybierają standardowe wzory stolików RTV.

Bezapelacyjnie trzeba przyznać, że wciąż panuje moda na minimalizm, biały kolor i wysoki połysk – taką szafkę RTV wybierze 7 na 10 Warszawiaków.

Nie zanosi się też na to, by trend ten miał ulec zmianie. Wręcz przeciwnie, zainteresowanie rośnie, a sprzedawcy mebli zdają się dobrze rozumieć ten trend. W takim razie czas zadać sobie pytanie..

Jakie konkretnie szafki RTV są wybierane w stolicy?

1. Szafka RTV Bralani 150

Już na pierwszy rzut oka uderza swoim minimalizmem. Brak uchwytów, jednolity i gładki połyskujący kolor, mimo prostoty Bralani ma w sobie coś, co pobudza do działania dziesiątki serc każdego dnia.

 

Wymiary: 150x37x43 cm

2. Szafka pod telewizor Prime 160

Oczywiście w dzisiejszym zestawieniu nie mogło zabraknąć mebla w stylu skandynawskim. W dodatku posiada białe fronty i korpus w kolorze dębu riviera, co daje nam uniwersalną, ale i sprawdzoną kompozycję. Szafa pod telewizor świetnie się prezentuje i równie świetnie została wykonana.

 

Wymiary: 160x50x40 cm

 

3. Komoda pod telewizor Cleo IX

Wyraźnie różni się stylem od swoich poprzedników, a mimo to, cieszy się podobnym zainteresowaniem. Oczywiście fronty szafki są wykonane w połysku, a otwierają się tak jak barek. Trzeba przyznać, że komoda rtv Cleo IV wpisuje się w nowoczesny styl i pasuje tam bardzo dobrze.

 

 

Wymiary: 166x40x45 cm

 

4. Szafka RTV Zigo 140

Powracamy do minimalizmu i do połyskującej bieli. To ewidentnie przyciąga nas najbardziej, co dokładnie budzi w nas takie emocje? Ciężko to uchwycić, jednak trzeba przyznać, że mebel prezentuje się naprawdę świetnie. Zigo nie posiada uchwytów i korzysta z systemu push-to-open, który jest bardzo wygodny w użyciu.

 

Wymiary: 140x30x40 cm

 

5. Stolik RTV Milano I

Nieco w tyle za poprzednikami, ale wciąż rozchwytywany. Stolik posiada proste wzornictwo jednak atrakcyjne proporcje, mądry dobór uchwytów i odpowiednia jakość wykonania przemówiły. Milano podbił nie jeden salon w stolicy naszego kraju. Szafka RTV jest oczywiście biała, ale tym razem w macie, co też ma pozytywny pływ na cenę.

Wymiary: 176x28x40 cm

 

 

Innych szafek pod telewizor nie ma?

To pytanie, które nie wymaga odpowiedzi, ale za to warto zastanowić się gdzie znajdziemy najlepszą ofertą szafek RTV? Odpowiedź oczywiście brzmi – w Mirjan24, gdzie dostawa jest w 100% darmowa.

Być może nie chcesz jeszcze nic wybierać, a jedynie pooglądać miłe dla oka aranżacje. Wtedy zapraszam Cię do naszej zakładki inspiracje, gdzie znajdziesz ich bardzo dużo i to w świetnym stylu.

 

 

 

fot. mat. sponsora