Apartamenty w Zakopanem na wynajem? Sprawdź hit rynku nieruchomości!

Szukasz dobrej okazji na zainwestowanie swoich pieniędzy? Interesują cię tylko sprawdzone i bezpieczne metody? Rynek nieruchomości daje takie możliwości, a za sprawą rosnącego zainteresowania stolicą polskich gór, coraz więcej inwestorów decyduje się na zakup apartamentu pod wynajem lub na sprzedaż w Zakopanem. Dlaczego warto skorzystać z tej okazji?

Reklamy

 

Apartamenty Zakopane, sprzedaż bez tajemnic

Wynajem apartamentów w Zakopanem brzmi luksusowo i wiele osób może odstraszyć potencjalnie wysoki koszt zakupu takiego lokalu. Okazuje się jednak, że ceny choć wyższe niż w innych miastach o podobnym potencjale demograficznym, nadal są korzystne. Zwłaszcza kiedy zestawimy je z ich potencjałem i możliwością osiągnięcia zysków. Bo Zakopane to stale rosnące źródło dochodów z turystyki, ale także coraz częściej miejsce prowadzenie biznesu lub ważnych spotkań firmowych. Zakopane gwarantuje szeroką ofertę gastronomiczną i imprezową, a także bazę hotelową, którą mogą pozazdrościć wszystkie pozostałe polskie kurorty w górach. Przyjezdni do wyboru mają atrakcyjne miejsca w hotelach lub klimatycznych domkach. Ostatnio jednak prawdziwą furorę robią apartamenty. Tatry widziane z ich balkonów wyglądają niezwykle malowniczo, a turyści chwalą sobie komfort wykonania.

Boom na Zakopane w wersji premium

Z każdym rokiem w Zakopanem notowana jest stopniowa zmiana profilu turystów odwiedzających polskie góry. Tradycyjne pensjonaty powoli ustępują miejsca nowoczesnym i luksusowym apartamentom. Takie lokale zapewniają świetną lokalizację, ale też są gwarancją wygody. Dlatego też wielu turystów udając się na wakacje szuka apartamentów na okres dwóch, trzech tygodni, które posłużą za doskonałe miejsce na wypoczynek. W ofercie dostępne są między innymi placówki z gorącymi źródłami, SPA i wieloma innymi atrakcjami.

Jakie zalety wynajmu apartamentów w Zakopanem?

Możemy wyróżnić co najmniej kilka walorów prowadzenia takiej inwestycji. Wśród nich są m.in.:

– rosnący rynek turystyczny w Zakopanem

– doskonała lokalizacja

– przenoszenia działalności biznesowej i okołobiznesowej w strefy rekreacji, m.in. w rejon polskich gór

– wysoka stopa zwrotu

– możliwość wykorzystywania nieruchomości do własnych celów wakacyjnych

– stale rosnący odsetek turystów z zagranicy

– prestiż i wygoda

Gdzie znaleźć apartament na sprzedaż?

Gdzie i jak znaleźć apartament, który najpełniej spełni nasze oczekiwania? Najlepszą opcją pozostaje Internet. Natomiast przed wyjazdem warto dokładnie prześledzić opinie na temat danego lokalu. To pomoże dokonać prawidłowego wyboru, oszczędzić czas i pieniądze.

 

 

(tekst i fot. mat. sponsora)