Arkadiusz Bratkowski zaprasza

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Serdecznie zapraszam na spotkanie z samorządowcami z powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego, które odbędzie się 12 lutego br. (piątek) o godz. 9.00 w sali konferencyjnej delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu, ul. Partyzantów 3.

***

Tematem spotkania będzie omówienie zasad naboru wniosków w roku 2010 do działania „Odnowa i Rozwój Wsi” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Udział w spotkaniu zapowiedział Krzysztof Hetman – podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego.

Tego samego dnia o godz. 12.00 zapraszam do Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, gdzie odbędzie się uroczyste oddanie do użytku Pracowni Rezonansu Magnetycznego (Środki na zakup tego sprzętu szpital otrzymał z Ministerstwa Zdrowia – 3,8 mln zł oraz z Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie – 1,2 mln zł. Uruchomienie pracowni umożliwi łatwiejsze i szybsze diagnozowanie mieszkańców Zamojszczyzny. Do tej pory chorzy musieli być dowożeni na badania do Lublina).

Pozdrawiam
Arkadiusz Bratkowski

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010