Bądź Szlachetny. Przygotuj paczkę

Już 17 listopada rusza internetowa baza z opisami najbardziej potrzebujących rodzin włączonych do projektu Szlachetna Paczka.

Reklamy

Na stronie www.szlachetnapaczka.pl będzie można zapoznać się z sytuacją rodziny w swojej okolicy, wybrać jedną z nich i przekazać konkretną pomoc, spełniając przy tym mniejsze i większe marzenia.

Wybierając rodzinę z bazy to pierwszy krok by stać się darczyńcą. Nie musimy robić Paczki sami – zaproś rodzinę, przyjaciół, znajomych z firmy czy całą klasę. Niech w ten magiczny przedświąteczny czas połączy was wspólny cel – chęć niesienia dobra.

Darczyńco pamiętaj, że w przygotowywaniu Paczki nie będziesz sam. Na każdym etapie możesz kontaktować się z Wolontariuszem, który opiekuje się rodziną i chętnie udzieli cennych wskazówek. Podpowie w jakim rozmiarze powinny być buciki dla dzieci, o czym marzy mała Zuzia i co sprawi szczególną radość ich mamie. Finał akcji i wręczenie Paczek rodzinom to niesamowite emocje i szereg wzruszeń dla wszystkich. Włącz się do akcji i spraw sobie najpiękniejszy prezent – odkryj moc radości płynącej z mądrego pomagania.  

 

Aneta Hołuj
Asystent ds. Promocji
Rejonu Gmina Werbkowice i okolice
projektu Szlachetna Paczka


Foto: Grzegorz Ziemiański, Marcin Lachowicz, Szlachetna Paczka