Bezpieczna Kobieta

HrubieszówPowiat hrubieszowski

Reklamy

Każda z kobiet może paść ofiarą przestępstwa. Jak się tego ustrzec i jak obronić, gdy dojdzie do konfrontacji z bandytą? Tego będzie się można dowiedzieć podczas bezpłatnych zajęć organizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Hrubieszowie wspólnie ze Stowarzyszeniem „Bezpieczny Powiat Hrubieszowski”.

***

W związku z realizacją powyższego programu mającego na celu podniesienie poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet, Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie przy współpracy z różnymi podmiotami proponuje Paniom kurs samoobrony.

Zajęcia mają na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet oraz przekazanie im umiejętności zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych, sposobów neutralizowania tych zagrożeń, a przede wszystkim praktycznej wiedzy, która może okazać się zbawienna w sytuacji bezpośredniego zagrożenia.

Szkolenia obejmują wykłady i zajęcia praktyczne z zakresu psychologii, technik negocjacji, prewencji, portretu pamięciowego, prawa, ratownictwa medycznego, technik samoobrony.

Wszystkie zainteresowane kursem Panie proszone są o kontakt z Wydziałem Prewencji KPP w Hrubieszowie, osoba odpowiedzialna za przedsięwzięcie – mł. asp. Paweł Knysz tel. 0846966263.

Przewidujemy 7 spotkań w okresie październik – listopad 2009 r., ilość miejsc ograniczona, zapisy w dniach od 14 do 18 września 2009r. w godz. 07:30 – 15:30.

ZAPRASZAMY !!!

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009