Bezpłatne szkolenia językowe

Jeszcze masz szansę zapisania się na bezpłatne szkolenia językowe „Nowe umiejętności – większe możliwości”. Masz 45 lat, czujesz się niedoceniany, wydaje Ci się, że nic już nie możesz zmienić w swoim życiu?! Nieprawda.

Reklamy

Masz doświadczenie, a swoją atrakcyjność na rynku pracy możesz podnieść poprzez szkolenie. Powiesz: „nie mam pieniędzy”, nie musisz ich mieć. Szkolenia w ramach projektu „Nowe umiejętności – większe możliwości” są finansowane przez UE.

W ramach szkolenia nauczysz się języka obcego. Możesz wybrać: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski bądź rosyjski. Ponadto weźmiesz udział w zajęciach interpersonalnych, dzięki którym nauczysz się sztuki autoprezentacji. Wszelkie materiały szkoleniowe, podręczniki dostaniesz bezpłatnie w ramach programu. Chętni będą mieli również możliwość korzystania z 60 godzinowego szkolenia z informatyki. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie korzystać z Internetu: robić zakupy, prowadzić korespondencję, znaleźć potrzebne informacje, załatwić sprawę urzędową. Poczujesz się pewnie i komfortowo, rezygnując z pomocy młodszych. Po ukończeniu szkolenia z informatyki masz możliwość zdobycia – w ramach niniejszego projektu – Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL e-Citizen .

Kto może skorzystać ze szkolenia „Nowe umiejętności – większe możliwości”? Mieszkańcy województwa lubelskiego, którzy ukończyli 45 lat, nie posiadający wyższego wykształcenia, zatrudnieni na umowę o prace, umowę zlecenia bądź umowę o dzieło.

Rekrutacja prowadzona jest w Biłgoraju – tel.: 084 6862311 , Janowie Lubelskim – tel. 084 6963155, Krasnymstawie – tel. 084 5761997, Tomaszowie Lubelskim – tel. 084 664 26 06 i Zamościu – tel. 084 6390861 do od pn. do pt. w godzinach od 8.00 do 16.00.
Przy zapisie wystarczy złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy, pobrany ze strony internetowej www.promar.edu.pl lub w jednym z miejsc rekrutacji wraz z zaświadczeniem o zatrudnieniu wystawionym przez pracodawcę.

Projekt „Nowe umiejętności – większe możliwości” jest realizowany przez Szkołę Języków i Zarządzania PROMAR-International w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwa dla przedsiębiorstw. Więcej informacji w SJiZ PROMAR – International w Rzeszowie – tel. 017 860 15 15, wew. 221, w w/w ośrodkach rekrutacji oraz na stronie www.promar.edu.pl >>