Butelka Dafi – jak mieć zdrową wodę zawsze przy sobie?

Dorosły człowiek powinien wypijać codziennie minimum 2 litry wody. Jak to zrobić, gdy jesteśmy w ciągłym biegu i nie zawsze mamy możliwość kupienia wody?

Reklamy

 

Jak działa butelka filtrująca wodę?

Butelka Dafi to nowość na polskim rynku i pierwsza butelka z filtrem węglowym, jaką wyprodukowano w Polsce. Jest lekka, trwała i poręczna, a także na tyle elastyczna, by umieszczoną w niej wodę wypić do samego końca. Posiada wygodny korek, gwarantujący szczelność podczas przenoszenia czy wykonywania aktywności fizycznej. Wydajność naturalnego filtra, wykonanego z łupin orzecha kokosowego, wynosi 150 l wody miesięcznie. W odróżnieniu od dzbanków filtrujących, podczas używania których trzeba czekać, aż woda się przefiltruje, butelka Dafi filtruje wodę podczas picia. To oznacza, że wystarczy wlać do niej zwykłą wodę z kranu, by cieszyć się czystą, pozbawioną posmaku czy zapachu chloru wodą o każdej porze i w każdym miejscu.

Butelka z filtrem wody — dla kogo?

W zasadzie nie ma osoby, której butelka Dafi mogłaby się nie przydać. Jeśli tylko chodzimy do szkoły, na uczelnię, do pracy, na spacery, na zakupy, uprawiamy sport, jesteśmy w ciągłym biegu czy rozjazdach, butelka filtrująca wodę stanie się naszym prawdziwym przyjacielem. Nie zawsze mamy możliwość dźwigać ze sobą ciężkie, 2–litrowe butelki wody, za to mamy pewność, że podczas całego dnia napotkamy na miejsca, w których będziemy mieli dostęp do wody z kranu. Jeśli tylko chcemy odpowiednio nawadniać swój organizm i staramy się dbać o zdrowie, musimy pamiętać o tym, by wypijać minimum 2 litry wody dziennie. Butelka Dafi nam to zdecydowanie ułatwi. Jest lekka, pozwala na wielorazowe użytkowanie, jest poręczna i wygodna, a także pozwala nam być eko — ponieważ nie produkujemy nadmiernych ilości plastiku, które wytwarzane są podczas picia większości wód ze sklepu.

Butelka Dafi — ile kosztuje i gdzie kupić?

Jeden filtr węglowy w butelce Dafi jest w stanie zastąpić aż 300 półlitrowych butelek wody ze sklepu, a tym samym, zaoszczędzić dziesiątki złotych. Zwłaszcza, że komplet — butelka filtrująca wodę wraz z dwupakiem filtrów — kosztuje w sklep.dafi.pl  60 zł. Kiedy przekroczymy granicę 150 l wody, powinniśmy zmienić filtr na nowy.

 

 

(tekst i fot. mat. sponsora)