Darmowe zajęcia pokazowe w Fitness Club Active

Zapraszamy na bezpłatne pokazowe zajęcia ruchowe w Fitness Club ACTIVE przy placu Staszica 17.

Reklamy

 

Fitness Club ACTIVE zaprasza wszystkich na darmowe zajęcia pokazowe:

 

Środa 28.05 godz. 19.00 – ZUMBA
Zumba – taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia Zumby łączy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Wykorzystywane są także elementy treningu siłowego.

Zajęcia poprowadzi instruktor Zumby i aerobiku – Pani Małgorzata Tyrka

 

Sobota 31.05 godz. 15.00 – PŁASKI BRZUCH
Płaski brzuch – zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i talii. Pierwsza część zajęć to krótka rozgrzewka, druga część poświęcona jest specjalistycznemu treningowi ukierunkowanemu na wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha oraz spalanie tkanki tłuszczowej w tych partiach. Trening gwarantuje zmniejszenie obwodu talii. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich.

Zajęcia poprowadzi Pani Paulina Banaszek

 

Sobota 31.05 godz. 16.00 – TUP (Talia Uda Pośladki)
TUP (Talia Uda Pośladki) – trening nastawiony szczególnie na pracę mięśni brzucha, pośladków i ud oraz redukujący cellulit i tkankę tłuszczową. Ćwiczenia prowadzone przede wszystkim w układzie o niewielkim stopniu trudności i zmiennej intensywności prowadzone w umiarkowanym tempie. Zajęcia dla osób o każdym poziomie zaawansowania

Zajęcia poprowadzi Pani Paulina Banaszek

 

Sobota 31.05 godz. 17.00 – MEGA SPALANIE
MEGA SPALANIE- trening aerobowy zawierający rozgrzewkę nastawioną na spalanie tłuszczu oraz ćwiczenia wzmacniające główne partie mięśniowe, takie jak ramiona, brzuch, pośladki i uda, zajęcia o dużej intensywności skierowane do osób chcących wyszczuplić swoje ciało. Zajęcia dla Pań i Panów – bardzo intensywne i dynamiczne zajęcia, dla osób mających dużo energii. Jest to intensywny trening dla całego ciała, poprawiający wytrzymałość i kondycję organizmu, przeznaczony dla osób na każdym poziomie zaawansowania, którzy szybko się nudzą tradycyjnymi aerobikami. Używając nieskomplikowanych i bezpiecznych choreografii, spalisz kalorie i wyszczuplisz ciało, tonizując i kształtując mięśnie.

Zajęcia poprowadzi Pani Paulina Banaszek

 

ZAPRASZAMY!