Dlaczego Xbox Live Gold może być najlepszą opcją dla ciebie

Jeśli znasz już konsole Xbox, to pewnie słyszałeś o znakomitym planie subskrypcji oferowanym przez firmę. Subskrypcje Xbox, takie jak Live GOld albo Game Pass, pozwolą ci zaoszczędzić czas i pieniądze, potem możesz już swobodnie zająć się graniem! Rynek Eneba posiada najlepsze i najtańsze oferty zebrane w jednym miejscu, dlatego jeśli chcesz urozmaicić rozgrywkę na xboxie to nie musisz już dłużej szukać.

Dlaczego Xbox jest taki dobry?

Wydany w 2001 roku Xbox, zdążył od tego czasu zyskać miano jednej z najpopularniejszych konsol. Sukces na tak wielką skalę sprawił, że obecnie niewielu konkurentów jest w stanie mierzyć się z tak ogromną bazą użytkowników oraz funkcjonalnością oferowaną przez Xbox. Co sprawia, że Xbox jest tak wyjątkowy? Już od samego początku konsola była uznawana za jedno z najbardziej niezawodnych urządzeń w branży, ze zmniejszonym lagiem, krótszym czasem wczytywania gier i bardziej stabilnym systemem. Produkty Xbox zachęcają niższą ceną w porównaniu z innymi wysoko cenionymi produktami konkurencji. Ostatecznie Xbox odznacza się najwyższą jakością, a Microsoft znajduje sposoby, aby nieustannie aktualizować konsolę, tak aby działała jeszcze sprawniej. Nawet jeśli Xbox z początku może wydawać się dość kosztownym wydatkiem, z pomocą subskrypcji będziesz w stanie z marszu zagrać w wiele niesamowitych, szybkich i pełnych akcji gier AAA.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Xbox Live Gold i nie tylko

Subskrypcja Xbox Live Gold, która już od dawna należy do czołówki pakiety Xboxa, daje ci dostęp do różnych dotychczas zablokowanych usług. Jeszcze do niedawna oferta skupiała się na dostępie do trybu multiplayer, jednak od tego czasu Microsoft udostępnił możliwość grania z innymi ludźmi w wiele innych gier za darmo. Nawet w kontekście zmian, Xbox Live Gold daje ci najwięcej korzyści z subskrypcji. Subskrybent może cieszyć się grą  w kilka nowych gier każdego miesiąca, potem możesz grać w nie dalej nawet jeśli zdecydujesz się cofnąć subskrypcję. Co więcej subskrybenci Xbox Live Gold mają regularny dostęp do zniżek w Xbox Store, które pozwolą ci uzyskać łatwy dostęp do Twojej nowej ulubionej gry.

Subskrypcja Live Gold już sama w sobie jest niesamowitą ofertą, jednak nie jest to jedyny pakiet oferowany przez Xbox. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i kupić razem Live Gold i Game Pass, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie Xbox Game Pass Ultimate. Odblokujesz ponad 100 niesamowitych gier z biblioteki Xbox i będziesz mógł zagrać w nowe tytuły już w dniu premiery, zyskasz również dostęp do wyprzedaży i innych promocji. Ultimate Pass to szersza oferta w porównaniu z innymi subskrypcjami, wybierz Xbox Live Gold, jeśli interesuje cię coś bardziej podstawowego. Ostatecznie, oferta jest znacznie tańsza i zdobędziesz unikatowe zniżki na nowe tytuły każdego miesiąca, dzięki czemu szybko uda ci się zebrać sporą kolekcję fantastycznych gier.

Gra bez końca

Nie ma lepszego sposobu, aby rozpocząć swoją przygodę z Xbox niż gra w parę najlepszych tytułów dostępnych na konsolę. Halo Infinite to znakomity gra FPS na Xboxa, która z pewnością przypadnie do gustu, każdemu maniakowi szybkiej akcji. Jeśli interesuje cię pełna akcji przygoda z ciekawą fabuła, to wybierz Asssassin’s Creed Valhalla, z pewnością przypadnie ci do gustu. Pamiętajmy też o innych niesamowitych tytułach, które warto sprawdzić – Elden Ring, Red Dead Redemption 2, Minecraft, Hades, Cuphead i wiele innych.

Jeśli coś już prykuło twoja uwagę to nie zwlekaj sprawdź ofertę Xbox, oferta daje subskrybentom pełną swobodę wyboru! Eneba sprawia, że nie będziesz już musiał zastanawiać się nad zakupem subskrypcji i kart podarunkowych.

­

(tekst i fot. mat. partnera)