Dostawczy Ford w leasingu – sprawdź atrakcyjne modele z oferty mAuto

Planujesz wyposażenie firmowej floty samochodów dostawczych? Szukasz modelu, który dostosuje się do zmiennej specyfiki pracy w Twojej firmie? Sprawdź wyjątkową ofertę modeli Forda w mAuto. Przekonaj się, że firmowy leasing to jedno z najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dla przedsiębiorców.

Jak wybrać firmowe auto dostawcze?

Decyzja o wyborze auta dostawczego jest niezwykle istotna z perspektywy funkcjonowania firmy. Odpowiedni model ma stanowić użyteczne wyposażenie floty – być dopasowany do specyfiki pracy i potrzeb pracowników. Czym więc kierować się przy wyborze samochodu dostawczego?

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na ładowność samochodu. W tym przypadku możesz wybierać z puli aut do 3,5 tony lub więcej. Spróbuj precyzyjnie dopasować przestrzeń ładunkową do wymagań firmy. Niewystarczająca ilość miejsca będzie powodować problem. Z kolei za duże auto oznacza niewykorzystaną przestrzeń.

W przypadku auta dostawczego znaczenie ma również rodzaj zastosowanego paliwa. Poza olejem napędowym i benzyną możesz wybrać także auta dostawcze z napędem elektrycznym. Ich zasięg nie odbiega znacząco od tradycyjnych modeli, a dodatkowo mogą pomóc w budowaniu proekologicznego wizerunku marki.

Dostawcza oferta Forda – poznaj modele dostępne w mAuto

W poszukiwaniu auta dostawczego warto zwrócić uwagę na ofertę mAuto. W wirtualnym salonie możesz szybko i wygodnie znaleźć samochód dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Wystarczy ustawić kilka podstawowych filtrów wyszukiwania, by znaleźć idealny pojazd.

Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na aktualną ofertę Forda. Nowoczesny model Transit Connect z 2022 roku możesz wygodnie sfinansować w ofercie najmu. Auto doskonale łączy w sobie cechy nowoczesnego vana z wielofunkcyjnym samochodem dostawczym. Wyposażenie wnętrza zapewnia wyjątkowy komfort kierowcy. Jednocześnie kabina w tylnej części samochodu jest przystosowana do przewożenia nawet  najbardziej wymagających ładunków.

­

tekst i fot. mat. partnera