15 czerwca 2024

Dwójka: Klaun Walduś uczy i bawi

18 listopada 2016 roku sala lekcyjna nr 35 w Zespole Szkół Miejskich nr 2 zamieniła się w miejsce magiczne, a każdy kto do niej wszedł przyjął olbrzymią dawkę dobrego humoru!

Reklamy

 

18 listopada 2016 roku sala lekcyjna nr 35 w Zespole Szkół Miejskich nr 2 zamieniła się w miejsce magiczne, a każdy kto do niej wszedł przyjął olbrzymią dawkę dobrego humoru! Stało się to za sprawą Klauna Waldusia, który właśnie tego dnia po raz pierwszy odwiedził naszą szkołę. W spotkaniu wzięły udział dzieci z klas 1A, 2C, 3A i 3D. Niesamowity gość wystąpił z programem „Myślenie + Słuchanie + Patrzenie = Nauka. To nie boli – tylko ułatwia życie!”

Program wypełniony był pokazami gagów, dynamicznymi scenkami, sztuczkami, eksperymentami, zagadkami, muzyką, tańcem i – co oczywiste – śmiechem. Dysponujący zabawnymi rekwizytami Klaun angażował do zabawy uczniów i nauczycieli nagradzając ich słodkimi upominkami. Ekspresja, profesjonalizm, świetny kontakt z publicznością sprawiły, że budził pozytywne emocje i ciągle przyjemnie nas zaskakiwał.

Reklamy

Występ Klauna Waldusia to nie tylko świetna zabawa, ale również nauka. Prezentowane przez niego zabawy cyrkowe rozwijają koordynację ruchową, wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności oraz zyskują motywację do dalszego samodoskonalenia. Dziękujemy za świetną rozrywkę obfitującą w niezapomniane wrażenia.

Z pewnością spotkamy się ponownie!

Reklamy


Zdjęcia >>

 

Tekst: Katarzyna Beń
Foto: Joanna Tomasiak, Katarzyna Beń