Dwójka: Zostań przewodnikiem miasta Hrubieszowa

Dnia 26 października 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 4 w Hrubieszowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Zostań przewodnikiem miasta Hrubieszowa”.

Reklamy

 

Na początku odbył się konkurs wiedzy o Hrubieszowie. Za prawidłową odpowiedź każdy otrzymał słodki upominek. W konkursie wzięło odział dużo uczniów z klasy 4D, którzy przybyli na uroczystość całą klasą… Im tez przypadło w nagrodę sporo słodkich niespodzianek.

W konkursie wzięło udział 19 uczniów. Główna nagrodę i tytuł przewodnika Hrubieszowa otrzymał uczeń naszej szkoły Michał Foltyn z klasy 2A. Dwa wyróżnienia otrzymały uczennice również z naszej szkoły – Justyna Witkowska z klasy 4D oraz Magdalena Załuska z klasy 4C.

Niespodzianką był występ Patrycji Wilgos uczennicy Gimnazjum, która zagrała na akordeonie kilka utworów oraz zaśpiewała parę pięknych piosenek. Niezwykła młoda artystka, obdarzona wielkim talentem, ale również wrażliwością. Potrafiła podczas swojego występu zjednać sobie publiczność i jednocześnie rozbawić włączając wszystkich w klaskanie i wspólne śpiewanie.