Energy Girls – w poniedziałek premiera autorskiego singla „Dlaczego”

Pamiętacie o nowym zespole disco – Energy Girls? Śpiewa w nim rodowita Hrubieszowianka! Premiera najnowszego autorskiego singla „Dlaczego” odbędzie się w poniedziałek 19 lutego.

Reklamy

 

Zobaczcie, dlaczego mężczyzna powinien uważać na kobiety – poniedziałek, godzina 17:00.

Grupa oprócz swoich autorskich utworów, wykonuje covery najlepszych artystów z przełomu wieków. Rozkręcili wiele imprez, zagrali na niejednym weselu, a dziś chcą pokazać światu muzykę prosto z ich serc.

Formacja powstała z osób z miłością do muzyki. Zespół tworzą: Paulina, Karina, Przemek i Łukasz. Styl życia, zainteresowania i werwa skierowały ich drogi na jeden tor. Każde z nich z muzyką jest od dzieciństwa.

Paulina jest rodowitą hrubieszowianką. Swój pierwszy występ miała w wieku 5 lat podczas „Mini playback show”. Całe życie tańczyła, a dziś jest instruktorem tańca i trenerką fitness. Ponadto od 15 roku życia śpiewała na imprezach okolicznościowych z zespołem „Strych”, a później „DEFIS”.

Karina uczyła się śpiewu i gry na gitarze już jako nastolatka, ale aktualnie realizuje swoje marzenie, by dostać się do służb mundurowych.

Przemkowi żaden instrument nie jest obcy, gdyż był członkiem grupy „Shantel”, a na co dzień pracuje w swojej  agencji muzycznej.

Łukasz „YOGI” to niezastąpiony przyjaciel, wodzirej oraz DJ, który wiele lat współpracował z zespołem „BAFLO”. 

 

Kanał YT zespołu:  https://youtu.be/4NRTU725Cf4

Fanpage : https://www.facebook.com/energygirlsmusic/ 

Instagram : @energygirlsmusic_

 

źródło: Energy Girls

Poniżej covery nagrane przez Energy Girls.