Fatalny parking

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Jestem mieszkańcem bloku przy ulicy Kruczej 17 i korzystam z tutejszego parkingu. Od kilku lat stan nawierzchni tego miejsca bardzo mocno się pogarsza i co ciekawsze – zarząd HSM nic z tym faktem nie robi.

Ostatnio pojawiło się strasznie dużo ubytków: fatalne dziury i spora liczba ostrych, wystających metalowych prętów. Łatwo jest uszkodzić sobie np. oponę w samochodzie oraz zawieszenie, korzystając z tzw. parkingu (bo inaczej trudno to nazwać!). Co bardziej dziwne i zabawne, pracownik HSM (znam Pana z widzenia od paru lat) pobiera opłaty od osób korzystających z tego fatalnego parkingu, a jest ich w dni targowe (wtorek, piątek) ogromnie dużo i zaparkowanie auta przez mieszkańców jest często niemożliwe.

Sadzę, że zarząd HSM wreszcie zrobić coś z tym parkingiem, bo w niedługim czasie może zacząć zwracać koszty spowodowanych uszkodzeń parkujących tutaj aut.

Podobnie działo się z notorycznie zalewanymi piwnicami w tymże bloku i dopiero po artykułach w Internecie sytuacja została diametralnie zmieniona. Czyżby władze spółdzielni HSM nie wiedziały, co się w niej dzieje i każdy problem należy nagłaśniać w taki sposób?

Chyba są – a bynajmniej powinny być – odpowiednie komórki zajmujące się takimi sprawami. Czekam na pozytywną reakcję władz HSM.

z wyrazami szacunku
Mieszkaniec ulicy Krucza 17

zobacz zdjęcia »

***

Hrubieszow LubieHrubie 2009