Finał wojewódzki tenisowej Gimnazjady

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

12 stycznia w hali HOSiR odbył się wojewódzki finał drużynowej Gimnazjady w tenisie stołowym. Powiat hrubieszowski reprezentowały w turnieju zawodniczki Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie – Dorota i Marta Wójcickie. Był to ostatni dzień tygodniowego hrubieszowskiego Festiwalu tenisa Stołowego 2010.

***

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKONEJ
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
Hrubieszów 12.01.2010

KOMUNIKAT KOŃCOWY

DZIEWCZĘTA

1 ZSO Grabów Szlachecki 44 pkt.
w składzie: Drózd Ilona, Gruza Dorota, Janiszek Kinga
powiat: Ryki
opiekun: Gustaw Serafin

2 ZS Kłoczew 40
w składzie: Szymańska Anita, Głodek Kamila
powiat: Ryki
opiekun: Leszek Szymański

3 G. Fajsławice 36
w składzie: Kulbaka Kamila, Jedut Ewelina, Kapeluszna Klaudia
powiat: Krasnystaw
opiekun: Marek Borowik

4 G. Terpentyna 33
w składzie: Rzęsa Sylwia, Wojtaszek Wioleta, Rzęsa Dominika
powiat: Kraśnik
opiekun: Krzysztof Zdyb

5-6 G. Sosnówka 29
w składzie: Wertejuk Monika, Karpiuk Paula, Dobosz Wiktoria
powiat: Bialski
opiekun: Mirosław Dawidiuk

5-6 G. Nr 1 Hrubieszów 29
w składzie: Wójcicka Marta, Wójcicka Dorota
powiat: Hrubieszów
opiekun: Andrzej Pachla

7-8 ZSO Nr 1 Chełm 25
w składzie: Jeżewska Aleksandra, Bogdzie Justyna
Chełm m.
opiekun: Lidia Budzyńska

7-8 G. Stare Kobiałki 25
w składzie: Woźniak Agnieszka, Świeczak Olga
Łuków
opiekun: Adam Osiak

9 ZS Nr 2 Bełżyce 22
w składzie: Gad Karolina, Szczęsna Katarzyna, Czerwiec Anna
Lubelski
opiekun: Michał Winiarski

CHŁOPCY

1 G. Nr 9 Lublin 44 pkt.
Łagodny Adrian, Kleczkowski Kamil
powiat: Lublin m.
opiekun: Rafał Wójcik

2 G. Wólka 40
Gościeradowska, Stepuch Radosław, Stepuch Dominik
powiat: Kraśnik
opiekun: Bernarda Stepuch

3 G. Dębowica 36
Nurzyński Mariusz, Olszewski Mateusz
powiat: Łuków
opiekun: Andrzej Czubaszek

4 G. Łucka 33
Reszka Łukasz, Urban Mateusz
powiat: Lubartów
opiekun: Adam Wasak

5-6 G. Szczebrzeszyn 29
Rozwadowski Paweł, Bibułek Tomasz, Piaskowski Jan
powiat: Zamość pow.
Stanisław Rozwadowski

5-6 G. Niedźwiada 29
Powroźnik Patryk, Włodek Patryk
powiat: Lubartów
opiekun: Mariusz Baranowski

7-8 G. Stróża 25
Kozłowski Dawid, Ciba Łukasz
powiat: Kraśnik
opiekun: Krzysztof Kozłowski

7-8 G. Nr 3 Zamość 25
Kopeć Aleksander, Droździe Daniel
powiat: Zamość pow.
opiekun: Marzena Gąska

9-10 G. Nr 2 Lublin 21
Zięba Marek, Dobrzyński Marcin
powiat: Lublin m.
opiekun: Iwona Gajowiak

9-10 ZS Uher 21
Fornal Tadeusz, Guz Konrad, Dudek Dawid
powiat: Chełm pow.
opiekun: Beata Kiełbasa

Drużyny, które zajęły miejsca I, II i III otrzymały puchary, oraz medale. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy gratuluje zwycięskim zespołom i dziękuje wszystkim za udział w zawodach.

Imprezę przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010