Fotografie z dawnej pracy – sentymentalna zabawa dla mieszkańców

W przeszłości większość czynności była wykonywana ręcznie, teraz natomiast ludzie są wyręczani przez specjalne maszyny i urządzenia, co znacznie ułatwia wykonywanie ich codziennych obowiązków. Przez te kilkadziesiąt lat, które dzielą nas od czasów Polski Ludowej stanowiska pracy uległy ogromnej zmianie. Pamiętasz ten okres?

Reklamy

Portal Aplikuj.pl zaprasza wszystkie osoby w wieku 50+, które zamieszkują województwo podkarpackie i lubelskie do wspólnej zabawy. Zadanie jest bardzo proste. Należy odszukać pamiątkowe albumy, a w nich zdjęcia z dawnego miejsca pracy. Następnie należy uzupełnić internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie, dzięki któremu zdjęcia trafią do redakcji. Czas na przesłanie zdjęć mija 16 października 2022 roku dlatego nie ma na co czekać. Do konkursu można przystąpić samodzielnie lub z pomocą bliskich osób. 

Do zgarnięcia wyjątkowe nagrody: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe lub inne sprzęty RTV, książki i wiele gadżetów. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Wasze fotografie, a na nich Wasze miejsca pracy!

Reklamy

Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie

­

(info i fot. apllikuj.pl)


Zobacz też:

Hrubieszów: Będą podwyżki w szpitalu, ale szykuje się dramat!

Hrubieszów: Będą podwyżki w szpitalu, ale szykuje się dramat!