29 maja 2024

Giganci Programowania Hrubieszów – ruszyły zapisy na krótkie kursy stacjonarne z programowania! Zaprogramuj swoją przyszłość!

Programowanie dla dzieci i nastolatków – zwłaszcza we współcześnie scyfryzowanym świecie – jest zajęciem tak samo ważnym, jak nauka czytania czy liczenia. Szkoła Giganci Programowania przekaże wiedzę, która nie tylko potencjalnie przygotuje do zawodu związanego z IT, ale też zaciekawi, pozwalając lepiej poznać i zrozumieć świat nowych technologii. Młode pokolenie zyskuje umiejętności, które będą przydatne w wielu dziedzinach życia.

Krótkie kursy stacjonarne to cykl 5 zajęć po 1,5h. Koszt kursu – 325,00 zł.

 Przygotowaliśmy kursy w czterech kategoriach wiekowych z następujących zagadnień:

– Wiek 7-9 lat – Odkrywca Minecrafta – Wprowadzenie do świata Minecrafta przy pomocy języka programowania Scratch. Jest to idealne narzędzie do rozpoczęcia swojej pierwszej przygody z programowaniem. Świat Minecrafta czeka na Ciebie otworem. Udało nam się przemycić do Scratcha kilku bohaterów. Stań z nimi do walki, znajduj sojuszników i uratuj świat Scratcha przed Witherem.

– Wiek 10-12 lat –  Akademia młodego Youtubera – Kurs dla każdego, kto chce stworzyć swój własny kanał na platformie YouTube i stać się profesjonalnym YouTuberem! Na zajęciach pokażemy funkcjonalności programu OBS – od konfiguracji po nagrywanie i streaming. Uczestnicy poznają też programy pomocne w obróbce filmów, a także tworzeniu grafik. W trakcie kursu wspólnie odkryjemy tajniki platformy YouTube.

– Wiek 13-15 i 16-18 lat – Akademia YouTubera – kurs dla każdego, kto chce stworzyć swój własny kanał na platformie YouTube i stać się profesjonalnym YouTuberem! Na zajęciach pokażemy funkcjonalności programu OBS – od konfiguracji po nagrywanie i streaming. Uczestnicy poznają też programy pomocne w obróbce filmów, a także tworzeniu grafik. W trakcie kursu wspólnie odkryjemy tajniki platformy YouTube.

Kursy krótkie pozwolą Ci odpowiedzieć na pytanie czy zajęcia z programowania są właśnie dla Ciebie! Zaczynamy już 18.11.2021 jeśli tylko będziemy mieć wystarczającą liczbę chętnych. Na uczestników czeka ogrom wiedzy i mnóstwo dobrej zabawy!!!!

Zapraszamy do zapisów:

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/zapisz-sie

(Należy wybrać lokalizację oraz grupę wiekową dla dziecka). Serdecznie zapraszamy!!! Informacje szczegółowe TEL. 734 631 615.

Giganci Programowania, ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

www.facebook.com/giganciprogramowaniahrubieszow

­

Artykuł sponsorowany