Hrubieszów: AmcarShow w 2017 roku powraca!

Po rocznej przerwie w przyszłym roku powraca AmcarShow Zlot Aut Amerykańskich. Będzie to już V edycja tej imprezy. Termin już jest znany – główna impreza i dzień otwarty dla publiczności odbędzie się 27.05.2017 r. (wstęp wolny).

Reklamy

 

Jak przekazał nam Andrzej Romański – organizator, impreza wraca na teren HOSiRu i przyległego mu parku.

– Będzie jeszcze więcej atrakcji, więcej energii, mocy i pozytywnych emocji. Samochody, muscle cary, motocykle, customy oraz wszystko co amerykańskie i zjawiskowe. Ogromne, fascynujące, posiadające potężne silniki o dużych mocach. Ociekające chromem i przyprawiające o zawrót głowy wyposażeniem i wyglądem. A wszechobecny zapach benzyny i palonej gumy mieszać się będzie z solidną porcją dobrej muzyki i wyjątkowego klimatu – zapowiada Andrzej.

Patronat honorowy nad AmcarShow objął Burmistrz Miasta Hrubieszowa – Tomasz Zając. Wsparcie w organizacji zapowiedział Urząd Miasta i jego jednostki organizacyjne: Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji i  Hrubieszowski Dom Kultury, a także 74 American Car Club.

Jest to największa tego typu impreza we wschodniej części Polski. AmcarShow zapisał się również dużą literą w kalendarzu imprez motoryzacyjnych w Polsce. Pod koniec maja przyszłego roku Hrubieszów stanie się więc ponownie stolicą amerykańskiej motoryzacji i subkultury z nią związanej. 

 

Więcej dowiecie się śledząc:

www.amcarshow.pl

https://www.facebook.com/amcarshow