12 kwietnia 2024

Hrubieszów górą! Maciej Borzęcki z hrubieszowskiej Jedynki zwycięzcą międzynarodowego konkursu! – ZDJĘCIA

Maciej Borzęcki z hrubieszowskiej Jedynki zdobył pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie języka angielskiego „Let’s Celebrate European Day”.

Maciej Borzęcki, uczeń klasy 6a Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie zdobył pierwsze miejsce w konkursie międzynarodowym „Let’s Celebrate European Day” zorganizowanym przez Ekonomska Škola Požega, The European Parliament Ambassador School w Chorwacji. Konkurs odbył się pod patronatem Instytutu Goethego oraz  Stowarzyszenia Anglistów i Germanistów w Chorwacji.

Nasz uczeń pokonał 125 konkurentów z 14 krajów (Chorwacja, Polska, Bośnia i Hercegowina, Indie, Turcja, Rumunia, Indonezja, Rosja, Uzbekistan, Wietnam, Grecja, Tunezja, Ukraina, Czarnogóra) położonych na trzech kontynentach!

Maciek nagrał fantastyczny film, w którym złożył życzenia Unii Europejskiej. W swojej pracy wykazał się niezwykłą kreatywnością, pracowitością oraz znakomitą znajomością języka angielskiego.

Maciek jest bardzo inteligentnym i pracowitym uczniem, odnosi sukcesy na wielu płaszczyznach. Jego zwycięstwo jest najlepszym przykładem na to, że miejsce zamieszkania nas w niczym nie ogranicza. Swoją postawą udowadnia, że poprzez sumienne dążenie do celu można przenosić góry i spełniać swoje marzenia.

Mając takich uczniów wiemy, że jesteśmy na odpowiednim miejscu i zmierzamy we właściwym kierunku. Wielkie brawa Maciek!

Opiekun: Justyna Przybik

Fot. SP nr 1


Zobacz też:

Uczeń hrubieszowskiej Jedynki drugi w województwie

Uczeń hrubieszowskiej Jedynki drugi w województwie

LubieHrubie na Instagramie