28 września 2023

Hrubieszów: Jedyna taka orkiestra na świecie szuka wolontariuszy

Hrubieszowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poszukuje wolontariuszy. Mile widziane są zarówno osoby, które chcą wziąć udział w kwestowaniu, jak i pomóc przy organizacji styczniowego finału.

Reklamy

 

– Pierwsze deklaracje już mamy, ale liczymy na zdecydowanie więcej. Jednocześnie przypominamy, że osoby niepełnoletnie, które chcą zbierać pieniądze, muszą mieć zgodę rodziców na udział w akcji – podkreślają członkowie sztabu WOŚP w Hrubieszowie.

Kandydaci na wolontariuszy mogą się zgłaszać do 15 grudnia osobiście do siedziby sztabu, która znajduje się w Hrubieszowskim Domu Kultury (pokoje numer 31, 12 i 13). Zgłoszenia można przesyłać także za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adres: bartlomiej.misztal.dj@gmail.com, profilu: www.facebook.com/wosp.hrubieszow bądź telefonicznie pod numer: 663 620 330.

Reklamy

Wszystkie informacje, także te dotyczące warunków, które trzeba spełniać, by zostać wolontariuszem, można znaleźć na stronie: www.wosp.org.pl.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 26 w niedzielę 14 stycznia, a pieniądze zebrane podczas najbliższego finału będą przekazane na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.

Reklamy

 

źródło: ias24.eu