21 kwietnia 2024

Hrubieszów: Kupy, kupy, kupy… – ZDJĘCIA

– Proszę wyjść na miasto i zrobić zdjęcia tych wszystkich psich kup, które są praktycznie wszędzie – napisała do redakcji lubiehrubie mieszkanka naszego miasta. – Czy właścicielom nie jest po prostu wstyd?

– Musimy zacząć reagować, bo jak to wygląda? – kontynuuje czytelniczka lubiehrubie. – To po prostu woła o pomstę do nieba! Ludzie opamiętajcie się! Czy to naprawdę tak dużo posprzątać po swoim pupilu? Teraz to wszystko widać, ale latem jest to samo – tyle, że wszystko ukryte w trawie. Strach wyjść na spacer z wnukami, a prawdziwy horror to puścić je na trawnik.

Czy władze miasta robią coś w tej sprawie? Mogły by przeprowadzić chociaż jakąś informacyjną kampanię społeczną na ten temat.

Czy dalej mamy żyć w zasra… Hrubieszowie?

Czytelniczka lubiehrubie

***

Ze zrobieniem zdjęć nie mieliśmy żadnych kłopotów. Faktycznie – kupy znajdują się wszędzie. Zdjęcia to efekt dwóch krótkich spacerów chodnikami naszego miasta.

(info: Czytelniczka lubiehrubie, fot. lubiehrubie.pl)


Zobacz też:

Hrubieszów: SLD zaniepokojony sytuacją Zakładu Energetyki Cieplnej

Hrubieszów: SLD zaniepokojony sytuacją Zakładu Energetyki Cieplnej


LubieHrubie na Instagramie