Hrubieszów: Miejsko – Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze Drużyn OSP

W dniu 08.06.2014 r. rozegrano na boisku osiedlowym na Lipicach Miejsko – Gminne Zawody sportowo pożarnicze drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych. Zawody rozegrano w trzech konkurencjach: musztra, sztafeta 7 x 50 m. z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe.

Reklamy

 

Wyniki zawodów:

 

Drużyny OSP

L.P.

Jednostka OSP

Wynik

1

OSP Ubrodowice

94,40

2

OSP Moniatycze

97,46

3

OSP Teptiuków

98,60

4

OSP Stefankowice

99,38

5

OSP Wołajowice

103,49

6

OSP Hrubieszów

105,40

7

OSP Czerniczyn

110,60

8

OSP Kobło

116,11

9

OSP Masłomęcz

116,19

10

OSP Dziekanów

117,25

11

OSP Nowosiółki

119,44

12

OSP Obrowiec

131,35

13

OSP Kozodawy

140,94

14

OSP Mieniany

DYSKWALIFIKACJA

 

 

Młodzieżowe Drużyny OSP Chłopcy

L.P.

Jednostka OSP

Wynik

1

OSP  Ubrodowice

77,94

2

OSP Teptiuków

79,24

3

OSP Stefankowice

79,86

4

OSP Kobło

84,23

 

 

W trakcie zawodów wyróżniających się druhów odznaczono medalami i odznakami przyznanymi przez różne szczeble Związku OSP RP.

 

Prezydium Zarządu Głównego ZOSP RP w Warszawie przyznało najwyższe odznaczenie – Złoty Znak Związku następującym druhom:

  1. Stanisław Letnianczyn – OSP Hrubieszów
  2. Michał Pochylczuk – OSP Moniatycze
  3. Leszek Mizerski – OSP Stefankowice

 

Prezydium Zarządu Głównego ZOSP RP w Warszawie przyznało również – Medal Honorowy im. Bolesława Chomicza Druhnie Marii Olszak – OSP Moniatycze.

 

Prezydium Zarządu Głównego ZOSP RP w Warszawie przyznało ponadto – Złoty Medal Za Zasługi Dla Pożarnictwa po raz drugi następującym druhom:

  1. Jerzy Han – OSP Hrubieszów
  2. Antoni Orłowski – OSP Hrubieszów.

 

Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Lublinie przyznało Medale za Zasługi Dla Pożarnictwa następującym druhom:

Złoty Medal Za Zasługi Dla Pożarnictwa:

  1. Dariusz Bednarz – OSP Hrubieszów
  2. Dariusz Kańkowski – OSP Wołajowice
  3. Czesław Nowak – OSP Teptiuków
  4. Witold Pietucha – OSP Hrubieszów
  5. Krzysztof Rutkowski – OSP Stefankowice
  6. Adam Skindzier – OSP Kozodawy
  7. Mariusz Wójcuk – OSP Obrowiec

Srebrny Medal Za Zasługi Dla Pożarnictwa:

  1. Artur Chmiel – OSP Kozodawy
  2. Alfred Danilczuk – OSP Hrubieszów
  3. Lucjan Dudka – OSP Ubrodowice
  4. Grzegorz Filipczuk – OSP Ubrodowice
  5. Eugeniusz Księżyk – OSP Hrubieszów
  6. Tadeusz Kunicki – OSP Kozodawy
  7. Albin Olszak – OSP Czerniczyn
  8. Sławomir Szlachta – OSP Czerniczyn
  9. Grzegorz Wojtiuk – OSP Hrubieszów
  10.  Tadeusz Garaj – Zarząd Miejsko – Gminny w Hrubieszowie

Brązowy Medal Za Zasługi Dla Pożarnictwa:

  1. Tomasz Brzeski – OSP Wołajowice
  2. Jerzy Czerw – OSP Hrubieszów
  3. Andrzej Górak OSP Masłomęcz
  4. Jadwiga Graboś – OSP Hrubieszów
  5. Antoni Marszał – OSP Obrowiec
  6. Marek Szwaczkiewicz – OSP Hrubieszów
  7. Krzysztof Szczuc – OSP Monaitycze
  8. Jarosław Wojtiuk – OSP Hrubieszów

 

Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Hrubieszowie przyznało Odznakę Strażak Wzorowy następującym druhom:

  1. Adrian Cios – OSP Hrubieszów
  2. Adrian Guzina – OSP Hrubieszów
  3. Marcin Hawryluk – OSP Hrubieszów
  4. Dariusz Kopera – OSP Hrubieszów
  5. Kamil Kopera – OSP Hrubieszów
  6. Przemysław Koza – OSP Stefankowice
  7. Wojciech Kutera – OSP Dziekanów
  8. Mariusz Lewandowski – OSP Moniatycze
  9. Adrian Łazorczyk – OSP Stefankowice
  10. Bartłomiej Malinowski – OSP Ubrodowice
  11. Adam Polikowski – OSP Moniatycze
  12. Władysław Turko – OSP Ubrodowice
  13. Wojciech Wojtiuk – OSP Hrubieszów

 

 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Oddano do użytku zaplecze garażowo – magazynowe hrubieszowskiej OSP