Hrubieszów: Trwają poszukiwania Alberta Szumiły. Przy użyciu sonaru sprawdzane jest koryto Huczwy

Trwają poszukiwania 18-letniego Alberta Szumiły. Na miejscu gdzie odnaleziono ślady zaginionego, pracują policjanci, nurkowie, strażacy z grupy poszukiwawczo – ratowniczej z Przemyśla przy użyciu sonaru sprawdzają koryto rzeki Huczwa. Sprawdzany jest każdy sygnał i każda informacja na temat zaginionego.

Reklamy

 

Przypominamy, że zaginięcie Alberta Szumiły zgłoszono dyżurnemu hrubieszowskiej policji w poniedziałek po godzinie 4:00. Policjanci  podjęli działania poszukiwawcze.

Jak wynika z ustaleń, chłopak przebywał na imprezie w lokalu na osiedlu Lipice w Hrubieszowie. Potem najprawdopodobniej wyszedł z niej i udał się w kierunku miejscowości Brodzica. Do chwili obecnej zaginiony nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Na terenie, gdzie ostatnio widziany był chłopak i gdzie odnaleziono jego ślady, pracują służby: pogranicznicy ze sprzętem noktowizyjnym, nurkowie, strażacy z łodzią.

Dzisiaj grupa poszukiwawczo – ratownicza PSP z Przemyśla przy użyciu sonaru sprawdza koryto rzeki Huczwa. Na miejscu poszukiwań używano także drona oraz psa tropiącego. Sprawdzany jest każdy ślad i każda informacja.

Po raz kolejny policjanci apelują – wszystkie osoby, posiadające jakąkolwiek wiedzę, która mogłaby pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hrubieszowie pod nr tel. 84- 696-62- 80 lub 112.

 

źródło informacji i fot. KPP w Hrubieszowie / E. K.

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Zaginął 18-letni Albert Szumiła