18 czerwca 2024

Hrubieszów: Uczennice Staszica znowu w czołówce! [ZDJĘCIA]

Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie zostały laureatkami finału IX Diecezjalnego Konkursu o bł. Karolinie Kózkównej i św. Stanisławie Kostce – “Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki”.

Reklamy

13 czerwca 2023 roku, w Zamościu, miał miejsce finał IX Diecezjalnego Konkursu o bł. Karolinie Kózkównej i św. Stanisławie Kostce – “Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki”.

Laureatkami zostały uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica: Kamilla Dziomaga i Wiktoria Fila z kl. 2e.

Reklamy

Ponadto, po raz pierwszy odbył się teleturniej “1 z 10” o bł. Karolinie Kózkównej i św. Stanisławie Kostce. Zakres materiału obejmował wszystkie trzy etapy konkursu. Uczestnicy odpowiadali na 20 pytań. Za każdą dobrą odpowiedź zdobywali 10 punktów.

Najwyższą punktację, a zarazem pierwsze miejsce zdobyła Wiktoria Fila. W nagrodę otrzymała stypendium i nagrody rzeczowe. Drugie miejsce zajęła Kamilla Dziomaga. Również otrzymała nagrody rzeczowe.

Reklamy

Uczennicom i siostrze katechetce Bernadetcie Kozieł serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!info i fot. LO Staszic


Zobacz też:

Hrubieszów: Spotkanie z Tomaszem Kiełbowiczem [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Spotkanie z Tomaszem Kiełbowiczem [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →