28 września 2023

Hrubieszów: Uwaga, wyścig kolarski! Będą utrudnienia w ruchu

W związku z organizowanym w dniu 10 sierpnia 2023 roku 67 Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej, będą utrudnienia w ruchu, na ulicach Hrubieszowa i drogach powiatu hrubieszowskiego – informuje hrubieszowska Policja.

Reklamy

W związku z organizowanym w dniu 10 sierpnia 2023 roku przez Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Lublinie, 67 Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim – Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej, Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie informuje o możliwości powstania utrudnień w ruchu, w godz.: 11:00 – 12:30 na drogach powiatu hrubieszowskiego, na trasie przejazdu wyścigu:

Hostynne (K-74) – Werbkowice, ul. Zamojska (K-748) – Alojzów (K-74), – Brodzica – (K-74) – Hrubieszów miasto – (DW844) – ul. Zamojska, ul. Działkowa, ul. Ciesielczuka, ul. 3 Maja, ul. Plac Wolności, Partyzantów, ul. Żeromskiego, Moniatycze – (W-844), Teratyn (W-844) – Jarosławiec (W846) – Uchanie (W-846), ul. Partyzantów, ul. Wojsławska.

Reklamy

Jednocześnie KPP w Hrubieszowie informuje, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym, zostaną skierowane dodatkowe patrole zmotoryzowane z Wydziału Ruchu Drogowego, Wydziału Prewencji KPP w Hrubieszowie oraz funkcjonariusze Posterunków Policji w Werbkowicach i Trzeszczanach, których zadaniem będzie wykonywanie pilotażu wyścigu oraz zamknięcie ruchu kołowego na wyznaczonych posterunkach ręcznej regulacji ruchem.

Nad bezpieczeństwem przeciwpożarowym podczas imprezy czuwać będą jednostki OSP z miejscowości Uchanie, Teratyn, Hrubieszów, Brodzica i Hostynne, przez które będzie przejeżdżać wyścig.

Reklamy

Zgodnie z ustaleniami, służby porządkowe z ramienia organizatora wyścigu – członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych, ubrani będą w kamizelki odblaskowe. Ich zadaniem będzie czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników imprezy oraz udzielanie informacji na temat utrudnień w ruchu drogowym.

asp. szt. Jarosław Karkuszewski

Zobacz też:

Hrubieszów: Nowy zastępca dyrektora zakładu karnego [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →


info: KPP w Hrubieszowie, fot. lubiehrubie