Hrubieszów: Wernisaż wystawy fotograficznej Artura Wąsika

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej „Droga Twórczości” Artura Wąsika, który odbędzie się 29 października w Bibliotece Pedagogicznej.

Reklamy

Artur Wąsik:

Fotografią interesowałem się od najmłodszych lat. Moją przygodę zacząłem od portretów rodzinnych. Zdjęcia wykonywałem aparatem analogowym. W 2015 r. przyszedł czas na aparat cyfrowy (lustrzankę) i wędrówki plenerowe po Polsce.

Od 2016 roku byłem aktywnym członkiem Towarzystwa Fotograficznego Ziemi Hrubieszowskiej. Od 2020 roku należę do Zamojskiej Grupy Fotograficznej – Grupa Twórcza oraz Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców. Uczestniczę w różnych plenerach i wystawach poplenerowych, między innymi: Mgły, Działo się w 2020, Ocalić od zapomnienia, Obiektyw na Flagę, Architektura Drewniana.

Fotografia to moja pasja. Przemierzając południowo-wschodnie tereny zatrzymuję w obiektywie nie tylko dziką przyrodę, ale też obiekty kultury związane z historią naszego regionu.

Zapraszam na moją pierwszą indywidualną wystawę zorganizowaną przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu Filia w Hrubieszowie.

­

Artur Wąsik – Droga Twórczości

wernisaż wystawy fotograficznej

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Hrubieszowie, ul. Ciesielczuka, Hrubieszów

29 października 2021 r., godz. 11.00

­

Organizatorem wydarzenia, któremu patronuje portal lubiehrubie.pl, jest Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Hrubieszowie.

­

(info, grafika: BP Hrubieszów)


Zobacz też:

Policja poszukuje świadków wypadku, w którym uczestniczył bus z Hrubieszowa. Zmarły 4 osoby (ZDJĘCIA)

Policja poszukuje świadków wypadku, w którym uczestniczył bus z Hrubieszowa. Zmarły 4 osoby (ZDJĘCIA)

LubieHrubie na Instagramie