14 czerwca 2024

Hrubieszów: Wybrano nowego dyrektora PCPR

Zakończona została procedura naboru na stanowisko dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie. Stanowisko to będzie piastował Dariusz Korneluk.

Reklamy

Zarząd Powiatu w Hrubieszowie poinformował, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie, wybrany został pan Dariusz Korneluk, zamieszkały w Hrubieszowie

Dariusz Korneluk dysponuje odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i cechami charakteru, które spełniają wymagania określone w naborze – czytamy w uzasadnieniu dokonanego wyboru. – Kandydat posiada odpowiednie umiejętności i predyspozycje, które gwarantują właściwe zarządzanie zespołem oraz prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie.

Reklamy

­

Dariusz Korneluk ma 47 lat. Mieszka w Hrubieszowie. Ukończył studia wyższe na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim – Wydział Zarządzania. Przed kandydowaniem na dyrektora PCPR pracował w Wydziale Edukacji i Polityki Społecznej w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie, a jeszcze wcześniej był kierownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie.

Reklamy

­

(źródło: BIP / Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, fot. lubiehrubie)


Zobacz też:

Hrubieszowskie obchody Święta Wojska Polskiego [ZDJĘCIA]

Hrubieszowskie obchody Święta Wojska Polskiego [ZDJĘCIA]