Hrubieszów z historią w tle. Zapraszamy do udziału w terenowej grze miejskiej!

Poznaj swoje miasto, wygrywając przy tym cenne nagrody! Jeśli chcesz zanurzyć się w historii swojego miasta, spędzając jednocześnie aktywnie czas – zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Hrubieszów z historią w tle”.

Reklamy

 

 

Kiedy? 14-go września 2014r (niedziela).

Zbiórka drużyn – ok. 11:30.

Start gry – godzina 12!

Koniec – godzina 14:30!


Zadaniem uczestników będzie odnalezienie 8 punktów, rozmieszczonych w historycznych miejscach miasta. Na każdym punkcie czekać będzie przybysz z przeszłości, który postawi im zadania do wykonania, sprawdzające ich wiedzę o Hrubieszowie – ale nie tylko! Punkty z zadań, zsumowane z wynikiem czasowym, wyłonią zwycięzców gry.

Do wzięcia udziału zapraszamy drużyny 3-osobowe, składające się z zawodników powyżej 13-go roku życia.

Dla 3 najlepszych drużyn przewidziane są atrakcyjne nagrody, takie jak kamery sportowe, głośniki, słuchawki i inne! Ponadto, każda z drużyn otrzyma pamiątkowe koszulki oraz dyplom.


Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz wiek uczestników prosimy przesyłać na adres gm.hrubieszow@gmail.com do 7-go września 2014 do północy.

 

 


 

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury – Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2014.