22 maja 2024

Hrubieszów: Zadbaj o swój wzrok i modny makijaż razem z Okularium i Avon!

Już w najbliższy piątek, 7 lipca, zapraszamy wszystkich mieszkańców Hrubieszowa i okolic do dużego, czerwonego namiotu Okularium. Znajdziecie go na skwerze przy Placu Wolności w centrum miasta.

 

Tylko tego dnia w godz. 9-16 w namiocie będzie na Was czekać bezpłatne komputerowe badanie wzroku przeprowadzane przez specjalistów z zakresu optometrii z salonu Okularium w Hrubieszowie. Każda osoba, która odwiedzi namiot otrzyma fachową poradę z zakresu profilaktyki wad wzroku i ochrony przeciwsłonecznej, a także zaproszenie na bezpłatne, kompleksowe badanie wzroku i kupony rabatowe o wartości 100 i 200 zł na zakup okularów.

Profesjonalne badanie w warunkach gabinetowychbędzie można wykonać nawet tego samego dnia w godz. 9-16 w salonie optycznym Okularium przy ul. Narutowicza 31 w Hrubieszowie. Pracownicy salonu zapewniają, że z zaproszeniem będzie można się zapisać na badanie także na przyszły termin. W salonie, oprócz gabinetu optometrycznego wyposażonego w sprzęt najwyższej jakości, znajdziesz także szeroki wybór opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz akcesoriów niezbędnych do ich prawidłowej pielęgnacji. Natomiast miła i chętna do pomocy obsługa salonu, zapewni fachowy dobór oprawy i szkieł okularowych.

Dzięki uprzejmości pracowników firmy kosmetycznej Avon Polska, w namiocie znajdziecie także konsultantki firmy Avon. Na stoisku będziecie mogli zapoznać się z najnowszą ofertą firmy oraz z trendami na tegoroczne lato obowiązującymi w makijażu. Chętne osoby będą mogły także poddać się zabiegowi manicure na dłonie.

Bezpłatne badanie wzroku, kupony rabatowe oraz manicure i oferta kosmetyczna marki Avon – to wszystko znajdziecie 7 lipca na skwerze przy Placu Wolności w Hrubieszowie. Bądźcie tam razem z nami i zadbajcie o swoje zdrowie i urodę na wakacje!

Serdecznie zapraszamy!

 

Salon optyczny Okularium

ul. Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów

Tel. 84 618 31 92