Hrubieszowianie – do hymnu!

21 maja specjalny autobus – mobilne studio nagraniowe przyjedzie do Hrubieszowa. Od godz. 12.00 na placu przed HDK wszyscy chętni będą mogli odśpiewać hymn i nagrać swój głos dla naszych piłkarzy.

Reklamy

Wkrótce przed nami wielkie piłkarskie wydarzenie i wielka próba dla naszej Reprezentacji. Warka, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej, w ramach akcji DO HYMNU zaprasza wszystkich Polaków do wspólnego odśpiewania hymnu dla naszych piłkarzy.

W kwietniu i maju w ramach akcji DO HYMNU biało-czerwony autobus wareckiej husarii dotrze do wszystkich, którzy będą chcieli wziąć udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu i wykonać hymn, by dodać skrzydeł Reprezentacji Polski!

21 maja specjalny autobus – mobilne studio nagraniowe przyjedzie do Hrubieszowa. Od godz. 12.00 na placu przed HDK wszyscy chętni hrubieszowianie będą mogli nagrać swój głos dla naszych piłkarzy.

Mobilne studio odwiedzi mieszkańców 39 miast, dając im niepowtarzalną możliwość przyłączenia się do tej wyjątkowej akcji i nagrania swojego wykonania hymnu dla polskich kadrowiczów. W kolejnych 11 miastach, w wareckich piwiarniach zorganizujemy też wyjątkowe spotkania z byłymi reprezentantami Polski. Poprowadzą je cenieni komentatorzy sportowi Michał Olszański i Dariusz Szpakowski. Uczestnicy tych spotkań również będą mieli możliwość dołączenia swoich głosów do największego nagrania hymnu dla Biało-Czerwonych. Każdy może się też nagrać wchodząc na stronę www.dohymnu.pl.

Głosy tysięcy Polaków zbierzemy w jedno największe i najgłośniejsze wykonanie Mazurka Dąbrowskiego i w czerwcu wręczymy polskiej Reprezentacji. Razem zaśpiewajmy hymn i dodajmy energii naszym piłkarzom!

 

Więcej o akcji na stronie www.dohymnu.pl