21 czerwca 2024

Hrubieszowska poradnia w międzynarodowym projekcie [ZDJĘCIA]

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Hrubieszowie bierze udział w międzynarodowym projekcie współfinansowanym przez Komisję Europejską.

Reklamy

W dniach 22-23.02.2023 dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Hrubieszowie Ilona Puszek brała udział w międzynarodowym projekcie szkoleniowym Frontline Politeia, współfinansowanym przez Komisję Europejską.

W jego ramach uczestnicy spotkają się dwa razy na szkoleniu stacjonarnym w Lublinie, jak również wezmą udział w kilkumiesięcznym e-learningu.

Reklamy

­

Ponadto, w ramach projektu przeprowadzono przegląd realizowanych programów profilaktycznych w celu stworzenia europejskiego rejestru, który będzie celem kolejnych działań.

Reklamy

Polska jest trzecim krajem po Finlandii i Chorwacji, w którym odbyło się to szkolenie. W sumie będzie ono realizowane w 13 krajach.

Szkolenie zostało poprowadzone przez dr Justynę Syrokę, Bartosza Kehla oraz dr Artura Malczewskiego.

Spotkanie dla 20 osób zajmujących profilaktyką substancji psychoaktywnych oraz profilaktyką przestępczości zostało zorganizowane
przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie oraz Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom. Jest to pierwsza próba wdrożenia Europejskiego Programu Profilaktyki (EUPC) dla osób realizujących programy profilaktyczne.info i fot. PPP Hrubieszów


Zobacz też:

Sukcesy hrubieszowskich brydżystów [ZDJĘCIA]

Sukcesy hrubieszowskich brydżystów [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →