22 czerwca 2024

Hrubieszowska Telewizja Kablowa wydała komiks

Hrubieszowska Telewizja Kablowa wydała komiks który opowiada o realizowanym przez firmę projekcie budowy sieci dostęp do szybkiego internetu na terenie powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy


– Chcieliśmy przybliżyć mieszkańcom powiatu zagadnienia związane z projektem który realizujemy ale w przystępnej formie – mówi Paweł Kiepuszewski z zespołu projektowego.

Opowiadanie o dyrektywach unijnych nie jest ciekawe, za to kolorowy rysunek który pokazuje ludziom jak będzie budowana sieć wydaje się bardziej atrakcyjny – dodaje.

Reklamy

Komiks składa się z trzech dużych plakatów, które dystrybuowane są na terenie całego powiatu hrubieszowskiego. Wszystkie plakaty można pobrać w wersji elektronicznej pod adresem https://www.telko.in/download,5473

Można tez bezpłatnie odebrać wydrukowaną wersję komiksu w siedzibie generalnego wykonawcy budowy – firmy S.E.P. przy ul. Tęczowej 2 w Hrubieszowie.

Reklamy

Ciekawostką jest, że w komiksie znalazły rysunki prawdziwych budynków z Hrubieszowa i innych miejscowości regionu. Czy potraficie je rozpoznać ?

 

(Paweł Kiepuszewski)