Kinga Panasiewicz odebrała dyplom stypendysty Ministra Edukacji Narodowej

Kinga Panasiewicz – uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Hrubieszowie w Zespole Szkół nr 2 im. ks. Stanisława Staszica złożyła podziękowania w imieniu stypendystów Ministra Edukacji Narodowej, w czasie ceremonii wręczenia dyplomów, która odbyła się 27 listopada 2013 r., w Warszawie.

Reklamy

Sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej – Tadeusz Sławecki, serdecznie gratulował znakomitych wyników, wybitnych osiągnięć 59 przedstawicielom stypendystów ministra.             

Wiceminister, wręczając te prestiżowe wyróżnienia – dyplomy, życzył stypendystom, aby mądrze realizowali swoje pasje i rozwijali swoje talenty. Poprosił też o przekazanie podziękowań nauczycielom, wychowawcom i rodzicom. „Ich mądrość, wiedza oraz zaangażowanie pomogło wielu z Was w wyborze oraz kontynuacji Waszych zainteresowań i pasji”.

Reklamy

W imieniu wszystkich stypendystów podziękowania złożyła Kinga Panasiewicz – uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Hrubieszowie w Zespole Szkół nr 2 im. ks. Stanisława Staszica, która zdobyła II nagrodę na Międzynarodowym Konkursie dla Młodych Naukowców Intel International Science and Engineering Fair w kategorii „medycyna i zdrowie” w Phoenix w stanie Arizona w USA. Stypendystka potwierdziła, że „każde zwycięstwo poprzedzone jest pracą, czasem walką, także z samym sobą, a nagrody odbierane poza granicami Polski sprawiają dużo satysfakcji. Jednak najbardziej cieszą wyróżnienia przyznawane w kraju”.

Uroczystość odbyła się w dniu 27 listopada 2013 r., w Warszawie.                                                                                                           


Opracowanie: Regina Kopera