Konkurs „W grudniowy dzień” rozstrzygnięty

10 grudnia komisja dokonała oceny prac nadesłanych na organizowany przez Hrubieszowski Dom Kultury konkurs plastyczny „W grudniowy dzień” oraz przyznała nagrody i wyróżnienia.

Reklamy

 

Komisja obradowała w składzie :

Przewodniczący :  Helena Piekarz              –   artysta plastyk

Członkowie :         Artur Łukasiewicz           –   mgr plastyki ,

Barbara Smal            –   plastyki HDK                                                                                                           

Andrzej Marut            –   instruktor ds. upowszechniania plastyki HDK, organizator konkursu                                                                                                                                                         

W konkursie udział wzięli wg zgłoszeń (placówki i opiekunowie):

 

1.Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie   

nauczyciel : Ewa Janicka, Anna Kryszczuk,

Magdalena Płonkowska, Dorota Wawrzyniuk                                            

21 prac                                                                                 

 

2. Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Hrubieszowie  

nauczyciel Agnieszka Ślażyńska, Joanna Łata,            

Bogusława Hrycaj,                                                                                                   

20 prac

                          

3.Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Hrubieszowie  i Gimnazjum

nauczyciel    Ewa Watras

20 prac                                                                                                  

 

4.  Miejskie Przedszkole Nr 1 w Hrubieszowie  

nauczyciel Agnieszka Siejko, Anna Pal, Katarzyna Iwańczuk        

7 prac                                                                                                                                                                                           

 

5. Szkoła Podstawowa w Husynnem                                

nauczyciel Anna Myśliwiec  

7 prac 

                                                          

6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Koble  

nauczyciel Elżbieta Chmarzyńska

12 prac

 

7. Miejskie Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie  

nauczyciel Anna Koralewska, Krystyna Zosik                                           

15 prac

 

8. Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie – Gimnazjum

nauczyciel Aneta Franke

18 prac

 

9. Szkoła Podstawowa w Teratynie                         

nauczyciel Dorota Łacińska

6 prac

 

10. Przygraniczne Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie        

nauczyciel Agata Kryszczuk

 8 prac

 

11.Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych                      

nauczyciel Joanna Goszko, Dorota Białonoga , Alicja Wójtowicz  

18 prace                                                                                                                                           

 

12. Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Uchaniach

nauczyciel Dorota Siekierda

8 prac

 

13. Koła Plastyczne HDK

instruktor Andrzej Marut i Ewa Watras

70 prac

 

14. Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie                       

nauczyciel Anna Jańczuk

21 prac

 

15. Zespół Szkół w Horodle                                           

nauczyciel Robert Jeżyna

12 prac

 

16. Szkoła Podstawowa  w Strzyżowie

nauczyciel Barbara Wojtiuk

 2 prace

 

17. Miejskie Przedszkole Nr 3 w Hrubieszowie

nauczyciel  Lucyna Tocha, Małgorzata Pasieka, Liliana Łuka

12 prac


18. Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach

nauczyciel Barbara Kruk, Katarzyna Jarosiewicz, Barbara Gryn, Krystyna Kaliszczuk, Aneta Ziółkowska

19 prac                                                                                                                                                                   

 

19. Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach

nauczyciel Aneta Kędzierawska

18 prac

 

20.Publiczna Szkoła Podstawowa w Szpikołosach

nauczyciel Alina Lachowska, Ilona Jeczeń, Katarzyna Echta

3 prace


21. Publiczna Szkoła Podstawowa  w Turkowicach

nauczyciel Iwona Laszuk

5 prac


22.Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie

nauczyciel Anna Struzik-Nikodem

7 prac

 

23.Zespół Szkół w Werbkowicach

nauczyciel Maryla Sułkowska, Zdzisława Tracz

9 prac                                    

 

24. Gimnazjum w Trzeszczanach

nauczyciel Zdzisława Tracz-Mardofel

2 prace

 

25,Zespół Szkół w Kryłowie

nauczyciel Beata Nagadowska

10 prac

 

26. Szkoła Podstawowa w Nieledwi

nauczyciel Ewa Stepaniuk , Wiesława Martyniuk

17 prac


27. Zespół Szkół w Sahryniu

nauczyciel Danuta Butryn

8 prac

 

 

Na konkurs wpłynęło 375 prac  nadesłanych z  przedszkoli,  szkół podstawowych, gimnazjów i kół plastycznych.

Zgodnie z regulaminem konkursu postanowiono nie rozpatrywać prac nie oprawionych w passe-partout oraz prac wykonanych niesamodzielnie.

Po wnikliwej ocenie postanowiono przyznać nagrody  w czterech grupach wiekowych następującym autorom.

 

 

GRUPA I – PRZEDSZKOLNA

 

NAGRODA SPECJALNA

Mateusz Jóźwiak, lat 6-Koło plastyczne HDK, instruktor Andrzej Marut

 

Nagrody:

Bartosz Jakubiak, lat 6 – Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach,              

nauczyciel Aneta Kędzierawska

 

Zuzanna Korda, lat 5 – Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach,

nauczyciel Aneta Kędzierawska

 

Tomasz Duliban, lat 6- Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach,                   

nauczyciel Aneta Kędzierawska

 

Marysia Chwedczuk, lat 6 – Koło plastyczne HDK,

instruktor Ewa Watras

 

Zuzanna Wolanin, lat 6 – Miejskie Przedszkole Nr 3 w Hrubieszowie,

nauczyciel Lucyna Tocha

 

Krzysztof Sawicki, lat 4 – Miejskie Przedszkole Nr 3 w Hrubieszowie,

nauczyciel Lilianna Łuka

 

Wiktoria Lisek, lat 6 – Miejskie Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie,

nauczyciel Krystyna Zosik

 

Julia Jańczuk, lat 4 – Szkoła Podstawowa w Szpikołosach,

nauczyciel Ilona Jeczeń

 

Filip Solarski, lat 6 – Koło plastyczne HDK, instruktor Andrzej Marut

 

Maciek Borek, lat 5 – Koło plastyczne HDK, instruktor Andrzej Marut

 

Julia Łobocka, lat 6 – Koło plastyczne HDK, instruktor Andrzej Marut

 

 

 

GRUPA II – KLASY I – III

 

NAGRODA SPECJALNA

 

Magdalena Grzesiuk, kl.III – Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach, nauczyciel Aneta Kędzierawska

 

Nagrody:

 

Natalia Jarosz, kl.III- Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach,

nauczyciel Aneta Kędzierawska

 

Arkadiusz Stanisławczuk, kl.  – Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach, nauczyciel Aneta Kędzierawska

 

Emilia Jarosz, kl. I – Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach,

nauczyciel Aneta Kędzierawska

 

Oliwia Danilczuk, kl. III – Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Hrubieszowie,

nauczyciel Joanna Łata

 

Klaudia Kokoć, kl. II – Szkoła Podstawowa w Nieledwi,

nauczyciel Wiesława Martyniuk

 

Paulina Łęczycka, kl. III – Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie,

nauczyciel Anna Kryszczuk

 

Michał Jańczuk, kl.I – Szkoła Podstawowa w Szpikołosach,

nauczyciel Alina Lachowska

 

Milena Turzyńska, lat 8 – Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie,

nauczyciel Ewa Janicka

 

Gabrysia Marciniak, kl. III – Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie,

nauczyciel Anna Kryszczuk

 

Kinga Chmarzyńska, kl.I – Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie,

nauczyciel Magdalena Płonkowska

 

Agata Twardowska, lat 8 – Koło plastyczne HDK,

instruktor Ewa Watras

 

Julia Ptak, lat 8  – ( za 2 prace ),Koło plastyczne HDK,

instruktor Andrzej Marut

 

Eliza Prokop, lat 7 – ( za 2 prace ),Koło plastyczne HDK,

instruktor Andrzej Marut

 

Julia Nowosad, kl. I – ( za 2 prace ),Koło plastyczne HDK,

instruktor Andrzej Marut

 

Nikola Smyk, kl. I  – ( za 2 prace ),Koło plastyczne HDK,

instruktor Andrzej Marut

 

 

GRUPA III – KLASY IV-VI

 

NAGRODA SPECJALNA

Damian Skiba, lat 10 – ( za 3 prace ) – Koło plastyczne HDK,

instruktor Andrzej Marut

Zespół Szkół Miejskich Nr 1w Hrubieszowie, nauczyciel Ewa Watras

  

           

Nagrody:


Julia Dziechciowska, kl. IV – Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Hrubieszowie,

nauczyciel Ewa Watras

 

Dominika Kowalewska, kl. V – Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Hrubieszowie,

nauczyciel Ewa Watras

 

Kinga Wróblewska, kl. V – Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Hrubieszowie,

nauczyciel Ewa Watras

 

Diana Makolągwa, kl. VI .  – Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach,

nauczyciel Aneta Kędzierawska

 

Sara Zielińska, kl. V – Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach,

nauczyciel Aneta Kędzierawska

 

Amelia Litwin, kl. V – Szkoła Podstawowa w Nieledwi,

nauczyciel Wiesława Martyniuk

 

Faustyna Stadnicka, lat 12 – Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie,

nauczyciel Anna Struzik-Nikodem

 

Marta Suchodolska, kl.IV – Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie,

nauczyciel Aneta Franke

 

Magdalena Bojarczuk, kl. V – Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie,

nauczyciel Aneta Franke

 

Marlena Dyjak, lat 12 – Zespół Szkół w Werbkowicach,

nauczyciel Maryla Sułkowska

 

Maciej Romański, lat 10 – Zespół Szkół w Werbkowicach,

nauczyciel Maryla Sułkowska

 

Martyna Dobrzyńska, lat 11 – Zespół Szkół w Werbkowicach,

nauczyciel Maryla Sułkowska

 

Kamil Bartuzi, kl. V – Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Hrubieszowie,

nauczyciel Agnieszka Ślażyńska

 

Karol Kozicki, lat 11 – Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie,

nauczyciel Anna Struzik-Nikodem

 

Tomasz Budzyński, kl.IV – Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie,

nauczyciel Aneta Franke

           

 

GRUPA IV – GIMNAZJA

 

NAGRODA SPECJALNA

Agata Kusy, kl.I Gimnazjum – Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie,

nauczyciel Joanna Hładkiewicz

 

Nagrody:


Aleksandra Kwiatkowska, kl. I – Gimnazjum Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie,

nauczyciel Anna Jańczuk

 

Kinga Panasiewicz kl. I – Gimnazjum Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie,

nauczyciel Anna Jańczuk

 

Andrzej Jachosz, kl.III – Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Hrubieszowie,

nauczyciel Agnieszka Ślażyńska

 

Natalia Łata, kl. I – Gimnazjum Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie,

nauczyciel Anna Jańczuk

 

Klaudia Żóraw, KL.II – Gimnazjum Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie,

nauczyciel Anna Jańczuk

 

Mikołaj Romański, lat 14, Zespół Szkół w Werbkowicach,

nauczyciel Zdzisława Tracz-Mardofel

 

Monika Mazur,kl. III – Zespół Szkół w Sahryniu,

nauczyciel Danuta Butryn

 

Patrycja Szostakiewicz, lat 15 – Gimnazjum w Trzeszczanach,

nauczyciel Zdzisława Tracz-Mardofel

 

Angelika Jastrzębska, lat 14 – Zespół Szkół w Werbkowicach,

nauczyciel Zdzisława Tracz Mardofel

 

Alicja Romaniszyn, lat 14 – Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie,

nauczyciel Aneta Franke

 

Klaudia Ryczko, kl. III – Gimnazjum Zespołu Szkół Miejskich Nr 2 w Hrubieszowie,

nauczyciel Agnieszka Ślażyńska

 

           

Ogółem przyznano 56 nagród.

 

Fundatorzy  nagród:

Nagrody Specjalne – Pan Tomasz Zając, Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Pozostałe nagrody: Hrubieszowski Dom Kultury, Miasto Hrubieszów, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, Urząd Gminy w Hrubieszowie.

 

Komisja konkursowa dziękuje wszystkim za udział w konkursie, składając jednocześnie gratulacje laureatom i opiekunom za zdobyte nagrody, życząc dalszych sukcesów artystycznych.