Kreacje Wnętrz – zapraszamy!

W Hrubieszowie przy ul. Rynek 80 powstał salon wystawowy, którego celem jest przedstawienie różnych możliwości kreowania wnętrza z wykorzystaniem materiałów wykończeniowych, mebli i akcesoriów dostępnych głównie na naszym lokalnym rynku. Aranżacja salonu będzie zmieniana przez dekoratora co miesiąc.

Reklamy

 

Oferta usług skierowanych dla klientów obejmuje:

– stylizację ii dekorację mieszkań,

– projektowanie wnętrz salonów i jadalni, pokoi dziecięcych, kuchni i łazienek, przedpokojów,

– aranżacje i projektowanie miejsc użyteczności publicznej w tym biur, salonów kosmetycznych, sklepów

 

Skierowana jest do tych, którzy

– chcą nadać swoim wnętrzom odpowiedni klimat , nastrój i funkcjonalność,

– nie mają pomysłu na zmianę,

– mają pomysł ale nie wiedzą jak to zrobić,

– potrzebują gwarancj, że realizacja projektu spełni ich oczekiwania.

 

Współpraca z dekoratorem może obejmować przygotowanie projektu, pomoc przy wyborze odpowiednich materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych dla danego wnętrza. Dobór mebli, tkanin , barw i deseni dających użytkownikom poczucie komfortu. Koordynację zakupów i prac remontowych. Stylizację oraz  tworzenie oczekiwanej atmosfery i klimatu we wnętrzu.

W pierwszej aranżacji salonu wystawowego zostały wykorzystane:  meble (Sofa i podnóżek) z salonu „Mebostyl” ul.Kolejowa 16. Drewniany regał na książki oraz część akcesoriów dekoracyjnych ze sklepu „ Dekorex” Meble Holenderskie ul. Kolejowa 12A. Poduszki i dekoracje regału z salonu meblowego „Heban” ul.  Dworcowa 10 .  Obrazy , ramki i lampy z marketu budowlanego BricoMarche ul. Basaja „Rysia” 14c.  Stolik ,półki i wieszak wykonany na potrzeby aranżacji.

BricoMarche  oferuje swoim klientom darmowe porady dekoratora i zaprasza w każdą środę i czwartek w godzinach 16.00-18.00 od 22 października.

Zapraszamy do korzystania z oferty

 

Tel.: 698 640 148

Email :kmekal@wp.pl

https://www.facebook.com/pages/Kreacje-Wn%C4%99trz-Katarzyna-M%C4%99kal/1494772587451008?ref=hl