20 lipca 2024

Lady chłodnicze dla Twojego biznesu — zadbaj o swój produkt

Właściwa prezentacja towaru na sklepowych półkach nie jest bez znaczenia w procesie sprzedaży. Potencjalny klient zwraca uwagę na jakość, cenę, ale i prezentację asortymentu. Przypomnij sobie wizytę w cukierni lub kawiarni i swój wybór artykułów spożywczych. Często w takich sytuacjach decydujące jest to, jak wyeksponowany został produkt. To zadanie, którym zajmują się między innymi producenci lad chłodniczych z firmy Bolarus. W ich ofercie znajdziesz jakościowe lady, witryny i regały chłodnicze. Sprawdź, które z nich odpowiedzą na potrzeby Twojego lokalu.

Reklamy

Nowoczesne lady w odpowiedzi na potrzeby Twojego sklepu

Specjaliści nie poprzestają na produkcji maszyn i urządzeń, które są dostępne w ich stałej ofercie. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, poznają nowe potrzeby rynkowe i tworzą urządzenia, które wpisują się w nowe technologie. Dostępne w asortymencie firmy Bolarus lady chłodnicze spełniają kilka ważnych funkcji. Przede wszystkim przystosowane są w taki sposób, aby sprawny i wytrzymały agregat mógł zapewnić pracę urządzenia niemal bez przerwy. Wysoka wydajność i energooszczędność to cechy charakterystyczne dla bogatej oferty prowadzonej przez ekspertów firmy. 

Dbałość o każdy detal elementów wyposażenia umożliwia nie tylko właściwe przechowywanie towaru, ale także łatwą pielęgnację maszyn. System automatycznego skraplania lub odszraniania pozwala na zachowanie czystej powierzchni lad. Możesz zdecydować się na lady z szybą giętą lub prostą, a samą kolorystykę dopasować do designu panującego we wnętrzu lokalu.

Reklamy

Zadania jakościowych lad sklepowych 

Jednym z ważniejszych zadań, jakich oczekują od lad sklepowych właściciele sklepów i lokali gastronomicznych jest utrzymanie świeżości oferowanych produktów. Klient musi otrzymać towar, który nie tylko dobrze smakuje, ale również nie będzie stanowił zagrożenia dla jego zdrowia. Mięso, wędliny nabiał, wyroby cukiernicze — to na ten asortyment należy zwrócić szczególną uwagę. 

Ważnym aspektem związanym z wykorzystaniem lad jest również ekspozycja produktów. Znaczna część klientów zakupi towar po tym, jak zobaczy, w jaki sposób prezentuje się on na półce. Nowoczesne witryny i lady umożliwiają dobrą prezentację produktów. Do swojego sklepu czy lokalu możesz dobrać dowolną witrynę o określonych kształtach i wymiarach, ale to nie koniec. Poza tymi cechami wybierasz również kolorystykę. Możesz dzięki temu połączyć ze sobą różne modułu mebli i urządzeń, jakie znajdują się na sklepie czy w lokalu, ale masz także szansę na dopasowanie ich do stylistyki panującej we wnętrzach. 

Reklamy

Postaw na jakościowe lady od firmy Bolarus. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu specjalistów, którego działania rekomendowane są przez dotychczasowych klientów. Jeśli w ofercie nie znajdziesz sprzętów odpowiadających Twoim wymaganiom i zapotrzebowaniom. Skontaktuj się z przedstawicielami firmy i powiedz o planowanym zakupie maszyn i ich parametrach.

­

(tekst i fot. mat. partnera)