Mamy laureata!

11 maja 2011 roku w Zamościu odbył się finał konkursu informatycznego Myszk@ 2011. Wśród 140 uczestników, uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie Mariusz Drawdzik uzyskał wymaganą ilość punktów, a tym samym zdobył tytuł finalisty i zakwalifikował sie do ostatniego etapu konkursu.

Reklamy

W szkolnym I etapie wzięło udział 18 uczniów. Do II etapu zakwalifikowali się uczniowie: Karol Herda z klasy VI B, Bartłomiej Wawrzaszek z klasy VI B i Mariusz Drawdzik z klasy VI A. Do III etapu przeszedł tylko Mariusz Drawdzik.

Reklamy

Wśród 140 uczniów Mariusz Drawdzik uzyskał wymaganą ilość punktów, a tym samym zdobył tytuł finalisty i zakwalifikował sie do ostatniego etapu konkursu. W ostatnim etapie Mariusz świetnie poradził sobie zarówno z teorią, jak i zadaniem praktycznym i uzyskał tytuł LAUREATA.

Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu naszego kolegi. Życzymy mu w Gimnazjum wielu sukcesów w dziedzinie informatyki. Opiekunem Mariusza była Pani Beata Lichoń-Fabrowska.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 8 czerwca 2011 r. (środa) o godz. 12.00 w Sali Consulatus w Ratuszu Zamojskim.

Więcej informacji na stronie SP 2
http://www.sp2.hrubieszow.info/laur11/index.htm

***

Info:
SP nr 2 w Hrubieszowie