Modelarstwo w SAAK

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Stowarzyszenie Aktywnych Animatorów Kultury zaprasza dzieci w wieku od 6 lat na zajęcia Klubu Modelarskiego. Zajęcia prowadzone będą w zakresie modelarstwa lotniczego, kołowego i pływającego.

***

Mają charakter integracyjny i kierowane są do zespołów typu: rodzic – dziecko, dziadkowie – wnuczęta, itp.

Koszt miesięczny dla zespołu to 40 zł.
Limit miejsc.

Zapisy od 23 do 29 stycznia 2010 r., tel. 084 696 48 80 lub 504 442 714.
Zajęcia rozpoczynają się od lutego 2010 r.

Harmonogram:
środa – godz. 17:00 – 18:30.

Szczegółowe informacje:
Zajęcia zróżnicowane będą w zależności od wieku, poziomu wiedzy i umiejętności.
Najmłodsi wychowankowie Klubu Modelarskiego zaczynają przygodę z modelarstwem od modeli kartonowych, znanych wydawnictw modelarskich: Mały Modelarz, Modelarz Kartonowy, GPM, poznają historię wykonywanych modeli, dane techniczne pierwowzorów.

Wraz z rozwojem umiejętności manualnych i poszerzaniem zasobu wiedzy adepci sztuki modelarskiej przejdą do wykonywania bardziej złożonych konstrukcji latających, pływających czy kołowych. Poznają technologię obróbki różnorodnych materiałów, pozwalającą na wykonywania modeli w różnych technikach.

Następnym etapem na drodze rozwoju będzie budowa wieloczynnościowych modeli swobodnych, na uwięzi, sterowanych RC (Radio Control), z napędem elektrycznym lub spalinowym.

Klub będzie mobilny i będzie reprezentować SAAK i uczestniczyć w różnego rodzaju imprezach. Począwszy od profesjonalnych zawodów i konkursów modelarskich, poprzez pokazy organizowane dla ograniczonej ilości uczestników, kończąc na imprezach rekreacyjnych i otwartych.

ZAPRASZAMY !!!
saak.org.pl »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010