14 czerwca 2024

Motor Trade Insurance – ubezpieczenia dla branży motoryzacyjnej

Działasz w branży motoryzacyjnej? W takim razie ubezpieczenie Motor Trade Insurance zostało stworzone właśnie dla ciebie!

Reklamy

Artykuł sponsorowany

 

Wbrew pozorom posiadanie sprawnego auta nie jest równoznaczne z możliwością jego codziennej eksploatacji. Jednym z najistotniejszych elementów, umożliwiających bezpieczną jazdę, jest ubezpieczenie samochodu. Sprawę z tego faktu doskonale zdaje sobie niemalże każdy posiadacz przysłowiowych „czterech kółek”. Jak się jednak okazuje, ubezpieczenie auta to usługa, na którą szczególną uwagę zwrócić powinni przedsiębiorcy działający w branży motoryzacyjnej. Z myślą o ich potrzebach powstały ubezpieczenia Motor Trade Insurance.

Reklamy

Ubezpieczenia Motor Trade Insurance – kto i dlaczego powinien z nich skorzystać?

Ubezpieczenie Motor Trade Insurance to rodzaj produktu stworzonego z myślą o potrzebach przedsiębiorców działających w branży motoryzacyjnej. W praktyce ten typ usługi polecany jest zwłaszcza salonom samochodowym, myjniom, warsztatom, komisom, firmom spedycyjnym, punktom wulkanizacji czy nawet płatnym parkingom. Co istotne to fakt, że – wbrew pozorom – ubezpieczenia Motor Trade Insurance nie obejmują wyłącznie aut osobowych. W praktyce bowiem usługa może z powodzeniem dotyczyć motocykli, vanów czy ciężarówek.

Reklamy

Eksploatacja auta niejako automatycznie związana jest z ryzykiem uszkodzenia pojazdu w skutek wypadku. Naturalnie wspomniany wypadek może negatywnie odbić się zarówno na stanie samochodu, jak i na zdrowiu kierującego pojazdem. Właśnie z tego względu ubezpieczenie pojazdu jest swego rodzaju koniecznością, zwłaszcza, jeśli na co dzień mamy do czynienia ze sporą ilością pojazdów. Ubezpieczenia Motor Trade Insurance stanowią rozwiązanie wspomnianego problemu. Nie tylko zwracają ewentualne straty poniesione we wspomnianym wypadku, ale dodatkowo pokrywają koszty napraw wynikających z codziennej eksploatacji auta.

Należy dodać, że Motor Trade Insurance chroni przede wszystkim osoby zatrudnione w wyżej wymienionych przedsiębiorstwach, nie zaś konkretne auta. Dzięki temu właściciele firm nie muszą obawiać się, że po zakończonej naprawie czy też sprzedaży danego modelu, będą zmuszeni do ponownego zakupu opisywanego rodzaju ubezpieczenia.

Motor Trade Insurance? Wyłącznie od Insurance Factory!

Pozostaje jeszcze jedna kwestia; gdzie warto wykupić wspomniany typ ubezpieczenia? Jeśli zależy na usłudze najwyższej jakości to koniecznie skorzystaj z oferty, jaką przygotowała firma Insurance Factory. Insurance Factory to ubezpieczyciel, który działa na rynku od 1974 roku. Warto dodać, że z myślą o przedsiębiorcach, którzy ukończyli 25 rok życia, Insurance Factory oferuje niezwykle atrakcyjne zniżki oraz liczne promocje. Szczegóły oferty znajdziesz pod adresem: www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance.

 

fot. mat. sponsora