20 maja 2024

Paweł Trójniak – Fatti amare (cover)

Witam wszystkich serdecznie. Nazywam się Paweł Trójniak i mimo tego, że urodziłem się w Zamościu to większość swojego życia spędziłem w Hrubieszowie. Uczęszczałem do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 3, a wychowałem się na wspaniałym osiedlu Basaja. Obecnie mieszkam w Łodzi.

Moja przygoda z muzyką zaczyna się praktycznie dopiero teraz. Dotychczasowe śpiewanie skupiało się jedynie na pojedynczych występach na karaoke czy weselach. Tak, czysto dla zabawy;). Pomyślałem jednak o spełnieniu marzenia i wybraniu się do profesionalnego studia.

Jako, że jestem studentem filologii włoskiej moje pasje skupiają się wokół języka, kultury i muzyki tego kraju. Pierwszy wybór padł więc na zrobienie coveru słynnego (niestety tylko we Włoszech) piosenkarza o pseudonimie Nek. „Fatti amare” („Kochaj się”) to nutka ukazująca włoski temperament i łatwość mówienia, a przede wszystkim śpiewania, o miłości i seksie.

Za kilka dni wybieram się na wymianę studentów do Rzymu. Spędzę tam pół roku i mam w planie nagranie kolejnych włoskich piosenek;).

Pozdrawiam czytelników LubieHrubie.

 

Paweł Trójniak


Paweł Trójniak – Fatti amare (cover)

Muzyka i tekst – Filippo Neviani „Nek”
Nagranie i realizacja – Adam Potęga z Sonar Studio w Łodzi