Piękny Jubileusz Stanisławy Burdy

W dniu 17 października 2014 r. w Lublinie w Domu Kultury na LSM, podczas spotkania literatów województwa lubelskiego nasza poetka, kochana Pani Profesor Stanisława Burda została nagrodzona nagrodą kulturalną województwa lubelskiego z okazji 65- lecia pracy literackiej.

Reklamy

 

Zarząd Województwa Lubelskiego nadał jej pamiątkowy medal Województwa Lubelskiego za aktywną działalność na rzecz środowisk literackich naszego województwa.

Twórczość Pani Stanisławy Burdy była wielokrotnie podkreślana i uznana przez wielu literatów. Był to wspaniały akcent dla Hrubieszowa, podczas którego autorka nie kryła łez i wielkiego wzruszenia.

Reklamy

Należy nadmienić, że Pani Stanisława wydaje kolejny tomik swoich wierszy pt. „Moje Pielgrzymowanie”, którego promocja odbędzie się pod koniec listopada, bądź na początku grudnia br.

Należy również podkreślić, że Pani Profesor obchodzi w tym miesiącu 60-lecie przybycia na Ziemię Hrubieszowską – jest to zarazem równoznaczne z jubileuszem 60-lecia pracy zawodowej.

Bardzo serdecznie gratulujemy, dziękujemy Pani Stanisławie i zapraszamy wszystkich miłośników jej poezji, przyjaciół z pracy zawodowej, uczniów, wychowanków – których między innymi poetka wyróżniła w tomiku.

Bardzo prosimy wychowanków i uczniów Pani Stanisławy, którzy chcieliby mieć osobisty wkład w to spotkanie o kontakt telefoniczny:

Andrzej Jączek – 604 462 685
Andrzej Bogatko – 609 092 626
Mieczysław Zapała – 728 204 888

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy!

Wychowankowie