26 lutego 2024

Pielęgnacja włosów: popularne modele suszarek do włosów z funkcją jonizacji

Opcja jonizacji powietrza pomoże zachować zdrowe włosy podczas suszenia lub stylizacji. Urządzenia z tą funkcją usuwają nagromadzone ładunki elektrostatyczne z powierzchni loków, nadając im połysk i jedwabistość. Eksperci polskiego portalu E-Katalog oferują 3 modele, które są poszukiwane przez kupujących.

Reklamy

Dyson Supersonic HD07

Mocny silnik o prędkości do 110 000 obr/min, stylowy wygląd i funkcjonalność to tylko niektóre z zalet suszarek Dyson z serii Supersonic HD07. Inteligentny cyfrowy system sterowania mierzy temperaturę włosów do 40 razy na sekundę podczas suszenia, aby uniknąć przegrzania, a funkcja jonizacji pomaga usunąć nadmiar elektryczności statycznej. Użytkownicy mają dostęp do 3 ustawień mocy i temperatury, a także do regulowanego przepływu chłodnego powietrza, aby zablokować gotowy styl. Urządzenie jest wyposażone w 5 gniazd z magnetycznymi mocowaniami do korpusu.

Według portalu https://e-katalog.pl/, cena modelu w sklepach internetowych waha się od 1 698 do 3 500 zł.

Reklamy

Rowenta Powerline Karl Lagerfeld CV591L

Model Rowenta jest wyposażony w silnik prądu stałego o mocy 2100 W, który zapewnia szybkie suszenie i stylizację. Niezależna regulacja ustawień pozwoli użytkownikowi wybrać optymalne parametry dla rodzaju i cech jego włosów. Producent zapewnił funkcję zimnego nadmuchu, a także obecność 3 trybów temperatury. Wygodny koncentrator o średnicy 11 mm zapewni kierunkowy przepływ powietrza dla spektakularnej objętości korzenia, a dysza dyfuzora pomoże stworzyć luksusowe loki. Kabel o długości 1,8 metra, wygodna pętla do zawieszania i zdejmowana kratka do czyszczenia urządzenia pomogą zwiększyć komfort użytkowania.

Cena online waha się od 148 do 337 zł.

Laifen Swift

Funkcjonalna i kompaktowa suszarka do włosów o wadze 407 g jest łatwa do zabrania ze sobą w podróż, a ergonomiczny kształt korpusu nie zmęczy dłoni nawet podczas długotrwałego użytkowania. Bezszczotkowy silnik zapewnia do 110 000 obrotów na minutę i do 13 litrów powietrza na sekundę. Zaawansowana technologia redukcji hałasu zapewnia ciche i komfortowe suszenie włosów. Użytkownik ma dostęp do 2 konfigurowalnych ustawień temperatury, a nawiew chłodnego powietrza pozwoli utrwalić gotową fryzurę.

Koszt w sklepach internetowych w Polsce – od 639 do 1 114 zł.

Uwaga. W artykule wykorzystano dane portalu E-Katalog, aktualne na styczeń 2024 r.


tekst i fot. mat. partnera