24 maja 2024

Pierwszy Dzień Wiosny w Jedynce

21 marca 2013r, cała społeczność hrubieszowskiego Zespołu Szkół Miejskich nr 1 bardzo uroczyście powitała Pierwszy Dzień Kalendarzowej Wiosny (bo tej za oknami jeszcze nie widać).

Uczniowie, przedstawiciele MSU pod kierunkiem pań, Teresy Kraszkiewicz, Katarzyny Sztuk i Sabiny Kuryło uświetnili ten radosny dzień koncertem wokalno – muzycznym, pt.”Wiosnę śpiewem powitajmy!”.

W koncercie wystąpili wokaliści z klas 0 -3 i swoim  pięknym śpiewem przywołali  długo oczekiwaną Wiosnę ,która przyszła do naszej szkoły w licznym towarzystwie  zwierząt. Serdecznie przywitana wielkimi brawami i słowami radosnej piosenki, Pani Wiosna życzyła wszystkim uczniom, wiele zapału do nauki i bardzo dużo siły, aby każdy dzień przynosił same tylko sukcesy i był dla każdego miły.

Uczniowie klas 4 – 6 oraz gimnazjum oglądali zaś przedstawienie w  języku polskim i angielskim przygotowane przez panią Monikę Bator i panią Ilonę Rutkowską – Winogrodzką. Na przedstawianie przybył sam książę Harry, który podczas „Randki w ciemno”  szukał kandydatki na swoją przyszłą żonę.

Poza przedstawieniami uczniowie mogli w tym dniu skorzystać z  wielu różnorodnych salonów (salon piękności, kawiarenka internetowa, karaoke, salon gier planszowych, mini – kino itp. ), a także wczuć się w rolę nauczycieli i poprowadzić nietypowe lekcje.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w zorganizowaniu tego dnia. Szczególne podziękowania składamy: pani Barbarze Mielniczuk i pani Ewie Watras – za przygotowanie wiosennej dekoracji oraz panu Arkadiuszowi Mielniczkowi – za przygotowanie oprawy muzycznej.

 

Dzień Wiosny w naszej szkole był wspaniały!!!

Oby tylko Pani Wiosna zechciała zakończyć swój zimowy urlop i nareszcie do nas naprawdę przyszła…źródło i fot. ZSM nr 1